Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Manga

Go down 
+6
ytg
Kellögem
Kagami
Taira
Itachi
Murphy17
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 1:18 pm

ó, miattunk igazán ne olvass vissza... én se szoktam Very Happy

úgy volt, hogy madara nagyon über. (mármint itachi azt mondta, hogy csak árnyéka önmagának, de miért pont akkor mondott volna igazat?) ami egyrészt ugye abban mutatkozott meg, hogy eléggé sajátságosan értelmezte a támadások kikerülését, másrészt abban, hogy zetsu szerint valaki úgy elgyepálta itachit a harc előtt, hogy legyen esélye sasukének nyerni. (tehát nagyon) és ezt nem igazán tudom, hogy hogyan csinálhatta volna szimpla MS-sel. (mármint a testtelenséget meg a teleportációt még csakcsak, de az egyelőre legyőzhetetlennek tűnő susanoot, hogyan...)

ha itachi összeszűrte a levet tobival, mire megkapta konohából a parancsot, hogy irtsa ki a klánt, akkor mi értelme lett volna tobinak úgy beállítani mintha nem miatta intézné el a klánt, hanem konoha miatt? mármint nem lett volna egy kicsit gyanús, hogy egész addig vele van, aztán mikor gyilkolásra kerül a sor, akkor meg hirtelen azért csinálja, mert a falu érdeke így kívánja? pláne hogy ezt valamilyen úton-módon a tudomására is hozza!?

a többi része tetszett (még a 4es metró is Smile)

egyrészt... madara csak sharingannal képes felülkerekedni a kyuubin... tehát ahhoz, hogy a kyuubi erejét felhasználja a sharinganok összeforrasztására, úgymond a kyuubi kezébe kéne adni (nyilván nem szó szerint) a sharinganjait... aki nem biztos hogy ha lehetősége adódik rá, hogy elpusztítsa az egyetlen dolgot a világon ami képes őt uralni és irányítani, akkor nem teszi meg.
másrészt... ha narutot kyuubitlanítják... az vagy úgy lehetséges, hogy kiszívják a szoborral akatsuki módra belőle a kyuubit... és akkor naruto meghal még mielőtt megölhetnék... ha meg simán megtörik a sealt (a la scroll of seals) akkor meg előjön a róka csakrája, bedarálja naruto testét, csinál magának belőle új testet, és naruto meghal még mielőtt sasuke megölhetné.

hm... közben adódott egy ötletem: a shodai képessége nem az volt, hogy uralja a bijuukat, meg mokutont nyom, hanem hogy ellopja mások képességeit. így szerete a mokutont... meg később így szerezte a bijuuk uralását is, mikor legyőzte madarát és lenyúlta majdnem minden képességét... ezáltal madarának most bár EMS-ja, az nem ér semmit... és ezért kell neki egy új... ami még királyabb mint az előző.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 5:13 pm

de kisaaame1 elméletére kiváncsi vok (emailben beígért egyet)

uhh...és ez vhol cáfolja az elméletem? ..nem vok hajlandó visszaolvasni (észben tartani meg nemtok ennyi sületlenséget) de sztem madara nyugodtan lehet nagyon über még mindig... de azt nem hinném h ő verte volna meg itachit v hogy nyomott volna susanoo-t... talán itachi előre gondoskodott az MSéről h sasukeba sealelhesse és az járt az egészségi állapota romlásával v vmi (amúgymeg nemér h mi olyan gondosan próbáltuk a besealelést mint magyarázatot mindenre elkerülni kishi meg csak ilyen lazán felhasznállja h "miért is van sasukenak MSe? ó, hát itachi belesealelte..." wtf kishi, azt hittem ez ilyen aduász aztán lassan minden ezzel lesz magyarázva mint a kutya aki megette a házifeladatot)

hogy konoha most abban a hitben legyen h biztonságban vannak mer az uchiha klán kipusztult mielőtt felhasználhatták volna... madarát meg én mindig úgy képzeltem el mint aki nem hivatalosan itachi patrónusa és konohában nem tudnak róla (nehéz elképzelni h ilyen műbajusszal látogatja itachit konohában vízummal)
..ha nem lett volna egyértelmű a színjátszás konohának volt...

ez csak a hogyantól függ...nem feltétlen úgy menne ez az összeolvasztás mint teszemazt egy szemüveg megragasztása h le kell venned a procedúra előtt... szimplán forrasztathatta a másik sharingant a kyuubival a sajátjához miközben használja a sajátját;

az még nem letisztázott h a kyuubi kinyírja narutot a kitöréskor, pláne ha egy uchiha felügyeli a dolgot... az rendben h a 4 farok előjötte meghámozta narutot de az lehetett azér mer naruto kötötte az embet (illetve rókát) a karóhoz és próbált a kyuubi része maradni... tekintve h a kyuubi egy rakat chakra alapból nincs naruto bőrére v vérére szügsége a manifesztállódáshoz; talán ha sasuke szépen óvatosan kiengedi belőle naruto is életbenmaradhat;

hát én akkor beszerváltam volna egy sharingant a shodai helyében.. meg pár halhatatlanság jutsut; arról nem is beszélve h ez gyanúsan hasonlít a sharingan képességére;
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 5:49 pm

Engem még az érdekelne hogy Kisame hogy halad a Hebi többi tagjával.. mert ő ugyebár ott maradt velük.. Shocked Shocked Suspect Suspect
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 6:19 pm

Kellögem írta:
uhh...és ez vhol cáfolja az elméletem?
az abból indult ki, hogy madara gagyi mert elvesztette valahogy az EMS-ét és azt vissza akarja szerezni... de végülis... annyira nem is cáfolja mint szerettem volna Smile

Kellögem írta:
..ha nem lett volna egyértelmű a színjátszás konohának volt...
ezzel szemben most konoha azt hiszi (nagyrészt) hogy itachi rosszfiú, madara meg azt, hogy itachi konohának dolgozott és jófiú volt.
ja, és feltehetően tudtak konohában madaráról, lévén, hogy okkal úgy végeztek a klánnal ahogy. (elvégre ezer és még egy módja lehetett volna... mondjuk rájuk küldhették volna a hyuugákat... vagy choji apja rájuk ülhetett volna... vagy legyilkolhatta volna őket a root... és mégis azt választották, hogy majd itachi "egyedül" elintézi.) gondolom számítottak rá, hogy lesz segítége... neadjisten abból a titkos szervezetből amibe nemrég beépült. netán maga a szervezet vezetője. meg aztán a végén még jirának is leesett hogy talán madara állt a kyuubi támadása mögött... danzounak meg a másik két öregnek akiknek naphosszat más dolga sincs, minthogy ilyen marhaságokon agyaljanak, gondolom sec perc alatt kijött ugyanez az eredmény.

Kellögem írta:

szimplán forrasztathatta a másik sharingant a kyuubival a sajátjához miközben használja a sajátját;
namost... van egy sharingan... használatban... benne madara chakrája, amivel irányítja... meg valahogy odakerül a kyuubi chakrája, hogy összehegessze a kettőt... de a kyuubi chakráját a kyuubi irányítja... madara remélhetőleg totális "mind controlt" (nem jut eszembe mi ez magyarul Smile) talán nem képes rajta használni akármilyen erős is... tehát abban a pillanatban, hogy a kyuubi chakrája kerül döntő többségbe a sharinganon belül (ami ugye nem úgy megy hogy az csak ott van aztán nem csinál semmit, mert akkor hogyan lesz a dologból hegesztés?) már a kyuubi irányít. és akkor madara már meg is szívta.

Kellögem írta:

az még nem letisztázott h a kyuubi kinyírja narutot a kitöréskor [...] tekintve h a kyuubi egy rakat chakra alapból nincs naruto bőrére v vérére szügsége a manifesztállódáshoz
chiyo mondta, hogy ha megtörik egy jinchuuriki sealjét akkor az belehal. (és kage szintű ninjából kinézem, hogy nem annyira pancser, hogy nem veszi figyelembe, hogy a kyuubi másféle seallel van bezárva, mint a shukaku. -ami végülis nem is biztos de valószínű)
és tekintve, hogy a kyuubi egy rakat chakra alapból (illetve alapból nem, csak a yondi ezt a részét zárta csak bele narutoba), valahonnan testet kell szereznie. lévén, hogy rakat chakrák nem szoktak föl alá futkosni még a narutoban sem.

Kellögem írta:
hát én akkor beszerváltam volna egy sharingant a shodai helyében.. meg pár halhatatlanság jutsut; arról nem is beszélve h ez gyanúsan hasonlít a sharingan képességére;
és ki mondta, hogy sharingant nem szervált be? Smile a halhatatlanságot meg lehet hogy csak azért nem nyúlta le, mert nem tudta, hogy olyan is van, és azt is vihetné.

Murphy17 írta:
Engem még az érdekelne hogy Kisame hogy halad a Hebi többi tagjával.. mert ő ugyebár ott maradt velük..
majd az lesz, mint a bleachben, mikor kenpachi élet-halál küzdelmet folytatott tousennel meg komamurával, közben ikkaku meg versenyt piált a vice captain-nel. Very Happy
komolyra fordítva a szót... ez egy tökéletes alkalom volt arra, hogy kishi véletlenül "elvessze" a fölöslegesen behozott karaktereket, akikkel már nem tud mit kezdeni, mert céljuk nincs igazán, meg okuk se ott lenni. szóval én a dologból azt nézném ki, hogy otthagynak egy cetlit sasukének a halott karin hátán, hogy "megöltük kisamét és leléptünk. csá". Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 9:56 pm

Jaj Istenem, ennyit írni!
A műhelymunkámat nem akarjátok megírni? Very Happy

Nah, különösebben jól sikerült elméletem nem volt, illetve tegnapig azt hittem, hogy volt, de aztán leírtam és láttam, hogy az nem jó vala... No

Madara még csak-csak elveszíthette az ems-ét, de inkább vagyok a mellett, hogy az ems se tesz minden6óvá és Madarának azért voltak tervei Itachival, sasukéval és a klánirtással hogy megjavítsa/újjáélessze/visszaszerezze azt. Valamint még az se 100%-ban kizárt, hogy tényleg Obito testében nyomorog valahogy...egyszerűen nem hiszem el, hogy ha Kishi ilyen szépen elhúzta a mézesmadzagot az orrunk előtt, akkor nem fogja bevetni ezt a fordulatot.Plusz amúgy is azt mondta h Kakashi is sokat fog a középpontban lenni.

Madara valamit nagyon akar a Kyuubival csinálni, lehet h az ems-t csak isszonyat sok chakrával tudja "visszaszerezni", szóval a Kyuubinak nem a különleges képességeivel kell "heggeszteni", hanem csak a chakrája kell hozzá. Meg egy másik Uchiha.De az lehet h csak Konoha elpusztításához...

Madaráról biztosan tudtak a Konohai nagyonkosok. Itachi nagyjából akkor találkozott vele, amikor anbuként be kellett épülnie az akatsukiba.Az akatsukiról nyílván Jira szólt, mivel ugye Oro oda távozott és a Konohaiak mindenképp tudni akarták h miben sántikál...csakhogy ott Itachi belefutott Madarába és onnantól nem volt mese, Itachinak el kellett játszania Madara újdonsült tanítványának szerepét, így ha az uchiháknak meg is kellett halniuk, nem volt kérdéses h az ő keze által...

Ha belegondolok a klángyilokba, 2 dolgot tartok most már lehetségesnek az okát tekintve:
- az uchiháknak vaj volt a fejükön(összeesküvést szőttek talán?)
-Madarának nem tetszett a hagyomány, amit teremtettek(jól elfelejtik a múltat és nem tisztelik nagyszerű ősüket) és ezért úgy gondolta, nem érdemesek uchihának lenni. Itachinak pedig segítenie kellett ebben , mert nem leplezhette le magát.

A feláldozós dolog azért lehetetlen, mert maga Madara is segített a kiírtásban.

Sasuke 1 ms-el is lazán ellesz..lehet h jobban, mint Kakashi. Narutot viszont nem ölheti meg, Naruto így-is-úgy-is meghalna ha kiszednék belőle a rókát, max kienegdi a végén, de nem hiszem..

Hát igen a Hebi kissé feleslegessé vált, lehet Kisame ki is nyírja őket, h ne legyenek útban..bár nem szeretném, ugyanis kezdtem megkedvelni őket, lehet Narutóék elfogják őket vagy ilyesmi.

Amúgy a héten nincsen manga, mert a japánok elmentek vakációzni! Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 11:34 pm

kisaaame1 írta:
-Madarának nem tetszett a hagyomány, amit teremtettek(jól elfelejtik a múltat és nem tisztelik nagyszerű ősüket) és ezért úgy gondolta, nem érdemesek uchihának lenni.

Ez a verzió bennem is felvetődött.. Ugyanis Madara nem szégyelte elmondani Sasukenak hogy mindenkit kihasznált azért hogy a legerősebb legyen.. kihasznált barátot testvért egyaránt..
A mostani Uchiha Klán viszont épp az ellenkezőjét tették. Védték a gyengébbeket Konohában.. Olyan rendőrők voltak.. S bár meg volt az arroganciájuk, mégsem törekedtek világhatalomra.. Nem ugy mint Madara.. Suspect Suspect
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 01, 2008 1:22 pm

Hát a helyzet h elolvastam mit írtatok az 5. oldalra....kellögem 4-es metrós elmélete után már fájt a fejem és a SZEMEIM majd kirohadnak szóval az utóbbiakat nem olvastam vissza...A véleményem kellögem ötletére csak annyi hogy...ELKÉPZELHETŐ...többet nem is írok az elöbb említett problémám miatt
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 01, 2008 9:50 pm

kisaaame1 írta:
Jaj Istenem, ennyit írni!
jajj, nem kell olyan hivatalosra venni... Smile

kisaaame1 írta:
Sasuke 1 ms-el is lazán ellesz..lehet h jobban, mint Kakashi. Narutot viszont nem ölheti meg, Naruto így-is-úgy-is meghalna ha kiszednék belőle a rókát, max kienegdi a végén, de nem hiszem..
sasuke MS nélkül is olyan jól ellett volna... csak bedobja, hogy ő a legnépszerűbb karakter, erre az ellenfelei a szívükhöz kapnak és elterülnek a padlón... mi több kiderül róluk, hogy nem is akarták megölni. Smile (alternatív lefolyások: az ellenfél öngyilkos lesz, mert beleugrik sasuke kardjába, hogy széjjelkaszabolhassa, vagy csak szimplán fölrobbantja saját magát Smile)

kisaaame1 írta:
Hát igen a Hebi kissé feleslegessé vált, lehet Kisame ki is nyírja őket, h ne legyenek útban..bár nem szeretném, ugyanis kezdtem megkedvelni őket, lehet Narutóék elfogják őket vagy ilyesmi.
a gond az, hogy kisame még feleslegesebb. és annyival rosszabb helyzetben volt deidaránál (aki mellől szintén kihalt a fontos társ) hogy neki még csak rajongója sincs annyi. én személy szerint nagyon sajnálom a dolgot, de kisamének annyi.

ja... és csak azért, ha valaki nem látta volna még narutofanon: kép Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimePént. Május 02, 2008 1:02 pm

Találó kép! Very Happy Igazából amikor az előző chaptert olvastam nekem is ez ugrott be, aztán lám meg is csinálták a képet.

Sok jó kép van az NF-on, nekem az is tetszik, ahol Itachi vihogós képét alakították át úgy, hogy glóroia van a fején és egy kis oscar-szobrocskát szorongat! Very Happy

Az ms eggyértelműen Madara legyőzésére kellett.Meg persze, hogy Sasuke csilloghasson egy kicsit, ha már esélye se lenne másként ellene.Kishi most úgyis alázza őt egy darabig..

Akkor most Kisame és a Hebi kinyírják egymást?Biztos van Kisame tarsolyában egy kicsiny agyagmadár, amit Deitől kapott szülinapjára. bom Még mindíg azon vagyok, h Narutóék elfoghatjk őket...Karin tudna segíteni Sasuke meglelésében..bár kétlem, h a közeljövőben sikerrek járna.
A dolgok nagyon attól függnek, h Sasuke most beveszi-e a Madara meséjét vagy nem.De az előbbi a valószínű.Vagy mehjátsza h beveszi..nemtom. Surprised
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimePént. Május 02, 2008 5:24 pm

ahhoz, hogy sasuke madara legyőzéséhez használja a MS-t szerintem nem ártana, ha képes lenne tudatosan előhívni, nem csak úgy öntudatlanul ha ránéz és valami hülye beépített feltétel teljesül, akkor amateratsu.
az alázással meg szintén nem teljesen értek egyet... mert az, hogy régi sztorikat kell halgatnia félholtra verve nekem nem tűnik nagy alázásnak... az meg, hogy megtudja, hogy beszívta, hogy itachi rossz fiú, pedig nem is talán szintén nem olyan ciki, lévén, hogy én is beszívtam (igaz, én kitartottam ameddig lehetett.)

suigetsut elég nehéz lehet elfogni. orónak is max úgy sikerülhetett, hogy köré jutsuzott egy tartályt. juugoval meg nem az lenne a legnagyobb bajuk, hogy hogyan fogják el, hanem hogy hogyan tartsák CS-etlenül. karin meg csak rámászna saira Smile

én személy szerint megelőlegezem, hogy madara meséje igaz. nem lehetek benn biztos, de bízok kishiben. (mi mást tehetnék?)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 5:08 pm

Azért ez a magától bekapcsolódó Amaterasu nem semmi..Képzeld el, mi történik majd ha találkozik Kakashival:

Kakashi: Szia Sasuke!
Sasuke: Jajneeee!!!Fuss Kaka...
*Kakashi porrá égett*

Azt nem mondtam, h akkora az alázás, mint amikor Itachi szarrá verte 3 éve, de sztem ez se lex semmi.Így is elég megsemmisült fejeket vágott már, kicsit szarabbul is fog esni neki, mint az igazi fizikai bántalmazás.Hehe Very Happy

Mindenki bevette, ez volt a lényeg.Itachi hatásos színész volt!A ciki az, h Sasukét ez most nagyon nem fogja meghatni..

Minden nehéz helyzetre ott a KWGOD!Azok elől még Suigetsu se tudna elmenekülni, akármilyen jó! Juugonak csak 1 sharinganuser kell(Kakashi).Karinnak meg ott van Sakura, aki amúgy is laposraverné ha megtudná, h Karin miféle zaklatásnak tette ki Sasukét.

Én nem tom h mit higgyek..Madarának 1000 oka lenne hazudni!De csak abból kiindulva, h Itachi kapcsán mennyire átvertek minket és hogy mennyire hittünk abban, h mégis jófiú, azt gondolom Kishi nem fog vele kapcsolatban többször átverni minket.Tehát ez a része valószínűleg igaz, viszont azt gondolom h a többi része csak féligazságokban merül ki.Ebben a parncs-dologban lesz még 1-2 gubanc, az biztos!
Vissza az elejére Go down
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 6:10 pm

Sziaztok Akana vagyok, meg engeditek csatlakozom.

engem mondjuk nem nagyon érdekel Sasuke meg Itachi. Én Itachinak szurkoltam *kérlek ne öljetek meg*
Ami érdekel, hogy most meg halt-e Jiraiya, mondjuk nem valószinű hogy túl élte...
Vagy hogy mit hagyot, Narutora az apukája XD Ki az a Pein??? Ja és hogy jön a képbe Madara. én nem hiszem h Obitoba szállt volna bele Madara.
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 10:49 pm

Akena írta:
Ami érdekel, hogy most meg halt-e Jiraiya, mondjuk nem valószinű hogy túl élte...
Szerintem Jiraiya meghalt, legalábbis a manga erre utal.
Akena írta:
Én Itachinak szurkoltam *kérlek ne öljetek meg*

Nem ölünk meg ezért, a fórum erről szól hogy elmondod a véleményed. Különben is.. még kiderülhet az hogy Itachi jó fiú volt.. Cool Cool Laughing
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 12:30 am

Hát én tök szomorú voltam a halála miatt X(
Amúgy meg annyira várom az új fejezetet.
Vissza az elejére Go down
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 11:02 am

Ami Jira halálát illeti 100%...én legalábbis felteszem rá a müanyag kunaiaimat.
Itachi is a good boy...
Pein csak 1 erős ninja
És végezetül halál reánk mert énis Itachinak szurkoltam:D
------------------------------------------------------------------
Most éppenséggel félek h kishi rossznapján kezd bele az írásba és ugydönt kiírja a történetből Kakashit
Na azért ölni fogok! Exclamation
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 11:26 am

Riporter: Jiraiya tényleg meghalt?
Kishi: Jiraiya tovább él...a szívünkben! Crying or Very sad

Ezt mondta Kishi.Jira tehát véglegesen meghalt.Oro az aki, sztem nem halt meg még véglegesen, hiszen a darabkái ott vannak Kabutoban. Very Happy

Itachi bár ne halt volna még meg! Crying or Very sad Én megnéztem volna hogyan támogatja a sérült Itachit a kissé zavarban lévő Naruto, miután kiderül Itachi ártatlansága..Szerettem volna látni, h pont Naruto az, aki felvilágosítja erről Sasukét..Amúgy meg sztem szinte mindenki Itachinak szurkolt, de a dolgot az döntötte le, hogy nem volt SENKI aki Sasukénak szurkolt volna(illetve dehogynem, csak azok is mélyen hallgattak).Egyszer érdemes lenne valami tanulmányt keríteni abból, h miért nem szeretik szerencsétlent a non-japán fanok! Valószínűleg a nagy Emo-ellenesség miatt. tongue

Kakashi meghalhatna, de nem fog.Kéretik emlékeztetni, ő a jump népszerűségi listáján a második!
Alig birom elhinni, hog már Vasárnap van!Három nap és kijön a manga, illetve itt valójában csak a spoiler, de nálam az mindig nagy ünnep..
lol!
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 11:58 am

kisaaame1 írta:
Itachi bár ne halt volna még meg! Crying or Very sad Én megnéztem volna hogyan támogatja a sérült Itachit a kissé zavarban lévő Naruto, miután kiderül Itachi ártatlansága..Szerettem volna látni, h pont Naruto az, aki felvilágosítja erről Sasukét.

Szerintem Sasuke szétverte volna szegényt mire befejezte volna.. meg szerintem el sem hitte volna.. még az is kérdéses hogy egyáltalán Madarának elhiszi e. Laughing Laughing lol! lol!

Én szeretem Kakashit szóval én is azt remélem hogy nem írja ki Kishi... lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 1:12 pm

Hát ha Kakashi meghalna, akkor a Kishi sem élne tovább XD Kinyirnák.
Na jó az emokról le lehet szállni, szegényket eléggé verik, pl a mexikói eset....
No lol!
Na de ez a forum nem erről szól. Sasuket addig szeretem amig meg nem verte Narutot, és el nem hagyta Konohát. Amúgy meg ki szereti Narutot, lehet hogy őt nyirja ki Kishi Razz
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 8:33 pm

Fog hinni Madarának, mert buuutuuus geek .Meg naiv, úgyhogy neki aztán nem lett volna joga legutóbb lenaivozni Narutot..

Én sose szerettem Sasukét, amikor megpróbálta megölni Narutot kifejzetten MEGUTÁLTAM, de néha azért megsajnálom, szerencsétlen gyerek elvégre mégis elég borzalmat élt át( 3 év Orónál..brrrr pale )
Na de meg amikor megláttam h a part2 elején hogy milyen mélyen dekoltált az ingje.. affraid Sőt az is leesett a Deidarás fightnál, h nem csk fizikálisan de mentálisan is felfejlőött(ez azt jelenti h nem szalad fejjel a falnak mint régen, hanem taktikázik mint Shika).Ennek ellenére még mindíg nem tudok vele megbékülni, de gyanítom ő se tud önmagával.Olvassa el mindenki a Naruto pilot-ot és megérti mire gondolok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 9:36 pm

így a büdös életbe nem hozom be a lemaradásomat de csak növelem... főleg most h vmi miatt a gépem sokszor olyan lassú mint általában..

szal most válaszolok yuriko-channak a többire meg talán egy másik életben...

először is egy szóval sem mondtam h madara gagyi; madara a jelenlegi állás szerint is egy erősebb sharingant akar = nincs neki olyanja =/= gagyi;

konoha semmit nem hisz mer 3 ember tudja mi történt és az aligha konoha; azt h az a 3 ember mit tud mit nem nemtudni de egyértelmű h itachira kenték a dolgot, ez nem jelenti h tudják h bármi balul sült el; sztem evidens h ha vkivel kinyirattatok egy klánt és az illető eltűnik nem vállalom fel a klángyilkot hanem ráhúzom a vizes lepedőt;

madara meg nem hiszi hanem tudja h itachi konohának dolgozott, és? ez eleve benne lehetett a pakliban, nem kell h ez madara átbaszását jelentse;

még1szer: itachi eredetileg konohának dolgozott titokban meg madarának, konoha erről nem tudott és talán máig nem tud aztán itachi madarát is átverte, ez az elméletem amit sztem nem cáfol amit mondasz; és madara egy szóval se mondta h itachi azér volt jófiú és hős meg kiirtotta volna a klánját parancsra, nemtom ez miért tenne vkit hőssé; sztem vmi plusz tényező miatt lett madara szemében hős;

okkal, ja, és mi lett volna az az ok?
mi az az ok amiért bármi más helyzetben nem vetődik fel ez a kérdés h miért nem chouji faterját v akit akarsz küldtek oda?

itachival végeztették mer ő eleve ottvolt és nem kellett beszivárognia a klánba, senki nem gyanakodott rá még ha chouji faterja bedöcög valszeg elég nagy feltűnést keltett volna arról nem beszélve h már akkor kevés olyan erős ember létezett konohában mint itachi és a sharinganja immunissá tette az alacsonyabbrendű sharingan genjutsukkal szemben; chouji faterja az udvarig se jutott volna (többek közt azér sem mer nem fért volna be a kapun), ugyanígy mások sem akik nem uchihák;

nagyon fasza ez a kyuubis elmélet kár h elmélettel megcáfolni egy elméletet nem nyerő... madara irányítja a kyuubit akinek ez ereje segítségével összeforrasztja a 2 sharingant..., itt nincsenek "ebben a palackban kyuubi van abban meg madara chakrája és ahhoz h a kyuubi chakrája madarájéhoz keveredjen ki kell öntsd madara chakrájának felét" jellegű dolog, minden egy helyen van és madara chakrája nem kerül sehová, a chakrája irányítja a kyuubit és mindigis irányítás alatt tartja amíg azt nem mondja elég; legalábbis az én elméletem szerint; a chakra amúgy sem anyagi jellegű;

1) chiyo nyilatkozzon a shukakuról nyugodtan mer eddig csak azzal próbálkozott
2) tudomásunk szerint naruto előtt nem volt a kyuubinak hordozója mégis futkosott és ki lett mondva h a kyuubi egy halom chakra;

azt senki nem mondta h nem szervált be de azt sem h igen és tekintve h a te elméleted volt tőled vártam volna... de erre amúgy sem utal semmi; de ok, most már tudom h shodainak van egy képzeletbeli sharinganja a képzeletbeli másoló képessége mellé így nyilván ő volt a legnagyobb képzeletbeli faszagyerek képzeletföldén, kár h kishi híjján van a fantáziának h erre bármiféle utalást tett volna...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 12:58 pm

egyszer nem érek rá két napig figyelni, és tessék. Smile

Akena írta:
Én Itachinak szurkoltam *kérlek ne öljetek meg*
tiszta szerencse hogy neki szurkoltál, mert ellenkező esetben meg kellett volna öljünk Very Happy
Taira írta:
Most éppenséggel félek h kishi rossznapján kezd bele az írásba és ugydönt kiírja a történetből Kakashit
kakashit nem lehet csak úgy kiírni, mert:
1. nagyon népszerű (na jó... sasukével nem vetekszik, de azért jiraiyánál meg asumánál jobban áll ilyen téren. talán még itachinál is. -kár hogy régen láttam ilyen statisztikát... akkor még jobban állt.)
2. ki lesz a hokage miután kishi kipurcantotta tsunadét?

kellögemnek:

ez olyan, mint a shogi. az a négy ember volt konoha. (én még sarutobit beleszámolom, csak mert azt nem tudhatták előre itachiék, hogy oró jön csak azért, hogy lerendezze.) a többiek meg a parasztok Smile kivéve shikamaruto aki ló. Very Happy

ha megnézzük... mikor ott van naruto chakrája narutoban... aztán jön a kyuubi chakrája... egy ideig tök jó, aztán a kyuubi kerül túlsúlyba, átveszi az irányítást, és akkor már nem is olyan jó. pedig naruto chakrája is ott van valahol közben...

ki mondta ki a bezáratlan kyuubiról hogy csak egy halom csakra? mert hogy a bezártról ezt mondták, azt mondom ok... (ha már egyszer tényleg az...) de mikor hentelte konohát akkor nagyon is testszerűnek tűnt.

tobi utolsó sora, szerintem eléggé arra utal, hogy a shodai volt a legjobb "faszagyerek". amit gondolom valamelyest alátámaszt, hogy a jelenleg ismert -és még élő- legerősebb "faszagyereket" annakidején jól elverte.

amire nem írtam, arra azért mert nem tudtam hogy mi volt az eredeti postom, csak úgy ellentmondani meg nem volt kedvem. Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 4:24 pm

talán mer ott naruto engedi ki a kyuubi chakráját mer neki nincs elég hogy véghezvigye amit akar... és ők egy testen osztoznak... madara nem engedné a kyuubi chakráját sehova és azt sem mondtam h ez egy zárt rendszerben menne véhhez mint naruto teste arról nem beszélve h narutonak alapból nincs meg a képessége h a kyuubit irányítsa, csak a seal tartja kordában míg madarának megvan... ahhoz h a teljes kyuubit irányítsa... apró különbségek csak a végeredmény h naruto szituja a kyuubival semmiben sem hasonlít az általam lefestetthez; csak a kyuubiban;

hát én is arról beszélek, arról lett kimondva... majd talán egyszer kikeresem de mivel a többszáz fejezetnyi manga nem rendelkezik search funkcióval fenntartom a jogot h később dörgöljem az orrod alá; és attól h vmi kárt okoz a fizikai síkon és formája van még nem jelenti h nem chakra; chakra is tud hentelni, kérdezd hakut;

az h felnézett rá mióta jelenti ő volt a nagy faszagyerek? attól h felnézek michalangelora nem jelenti h egy bunyóban nem törném ketté...;
arra meg fogadok h arról a harcról kiderül még h nem úgy történt ahogy... madara handicappelve volt v bármi ilyesmi; de mondjuk a pontom eleve az volt h semmi nem utal a sharinganra v másolós képességre de ha már shodai faszaságánál tartunk ez a véleményem;

vigyázz mer ezzel a tér-idő meghasadását kockáztatod...I think you should...no, you HAVE to question me..
Vissza az elejére Go down
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 8:51 pm

Mit gondoltok, a Sakura Naruto szerelemről?? Kishi tett célzást rá, nem?
Amúgy meg kiváncsi leszek, ha bunyozni fog Karin meg Sakura XD
Ti szerintetek, meg fogjuk tudni hogyx MInato és Kushina hogyan ismerkedet meg??
Vissza az elejére Go down
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 10:05 pm

sztem kishi nem fog rágyúrni a történet szerelmi részére tekintve h eddig se tette és a manga már a végéhez közeleg...

narutonak meg nem kell nő mer úgyis csak megrasenganozná Very Happy
..amúgyis tud kage bunshint és hengét, még mi kéne...

karin és sakura közt meg nincs nézeteltérés, karin megerőszakolni akarja sasuket sakura meg koslatni utánna...

kushina X minato meg úgy volt h a sötétben azzal a hajjal minato nagyon hasonlított jiraiyára és mire kushina rájött a félreértésre már késő volt..

na de komolyan, kishi sztem csak utalgatni fog az ilyesmikre mint eddig tette és kötve hiszem h külön gaident dedikál minato és kushina szerelmének; de ha már pairings én inkább Hinata X Naruto, Neji X Ino és Karin X Suigetsu párti vagyok sakura meg tőleg megkaphatja sasuket, egyikőjük sem érdekel..

továbbolvastam pár hozzászólást yuriko-chané után és csak annyit a témához h nem hinném h madara bosszúból irtotta volna ki a klánt mer azok nem alapítottak neki vallást.. vhogy gyanús h konoha és madara egyszerre akarja kiirtani a klánt, konoha isten tudja mi miatt madara meg mer kivették őt a tananyagból..
Vissza az elejére Go down
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 05, 2008 10:13 pm

Rájöttem, Madara megbabonázta a klánt és a klán uralta a Kyuubit, szóval a klán küldte A kyubbit konohára, ezért a Konohaiak mérgesek lettek rájuk, föleg Sarutobi. Madara meg azért lett dühös, mert nem csak az erejét adta azért oda, hogy megbabonázza klánt, hanem nem is sikerült elpusztítani KOnohát. Ezért bizták meg Itachit, aki nem vallota aklán nézeteit, hogy nyirja ki a klánt XD
Amúgy szerintem még két évig biztos nem lesz vége a mangának. Kishinek nem lesz még egy iylen jó műve, úgy fogja végezni, mint az Inuyasha XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Manga - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manga
Vissza az elejére 
4 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto Manga-
Ugrás: