Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Anime vs. Shippuden?

Go down 
+2
Kagami
Murphy17
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2008 7:37 pm

ejha, kicsit megspékelték az OPt hidanékkal... és milyen jól sikerült! ez már animáció, nem gondoltam volna h eddig elmennek...
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2008 8:06 pm

jaja, de sajna ez nem mondható el a legújabb részről...totálisan fel volt fillerezve... Mad

Amúgy feltűnt valakinek, hogy egy igen fontos jelenet kimarad? A sanbi elfogása! Pedig de vártam már, de úgy látszik a készítők nem találták túl fontosnak ezt most...remélem azért a jövő heti részben benne lex...alig várom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2008 8:34 pm

a részt magát még nem láttam, de sejthető volt a csapatból ami animálta...azt hallottam h általában ritkaszarok, ahhoz képest most tűrhetőet alakítottak (lehet mer a soul eater animátora is beszállt)

talán ez az oka a sanbis harc kihagytának...inkább egy jó csapatra bízzák azt a jelenetet, a rossznak meg mehet a csöpögős filler sakurával;

az jutott eszembe h ha még nem szaladtak nagyon előre v szimplán kaptak a készítők egy korai példányt a databook 3ból, beleszőhetnének flashbackeket hidan és kakuzu múltjából... persze csak ha igényesen képesek kivitelezni;
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2008 11:46 pm

hm... nem pénteken szokott kinn lenni az új rész? vagy rawban nyomjátok?

a sanbit le merném fogadni, hogy azért hagyták ki, hogy ne a nibivel együtt szívják, így majd a sanbi előtt/után nyomhatnak megint valami jó kis fillert ahol naruto edz mint állat, vagy sasuke teázik orónál, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 12:14 am

én az OPt youtubeon néztem amint megtudtam h hidanék bennevannak, de amúgy az arc kezdete óta rawban is nyomom...

következő rész szépen néz ki... talán már kis harc is befigyel a végére... mondjuk addig h


SPOILER:

Hidant leszúrja frédi és béni (mittomén már hogy hívják őket)
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 9:40 am

hát ha csak a keresés lenne a részben akkor biztos vagyok benne, hogy eljutnának addig, sőt, még talán egy hidanos beszólás is beleférne... de mivel úgy néztem hogy a következő részben
Spoiler:
ezért nem vagyok benn annyira biztos, mert az meg elveheti a rész felét ha elég részletesen edzegetnek.

EDIT: off: hű... nem gondoltam volna, hogy működik a spoiler tag csak reflexből úgy írtam, és tessék Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Ajánlott tartalom





Anime vs. Shippuden? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anime vs. Shippuden?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto anime-
Ugrás: