Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Manga

Go down 
+6
ytg
Kellögem
Kagami
Taira
Itachi
Murphy17
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 8:51 pm

bárki bárkit legyőzne ha kishi venné a fáradtságot és teknikásabbra csinálná.,.

hát madara jól megszűntethette volna a mokutont... normál MS irányítja az amaterasut csak sasuke túl csíra hozzá; itachi félszemmel elzárja...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 9:34 pm

Ruki írta:
láttam én már rei-es óriásplakátról képet (igaz az NGE nem naruto... de gondolom ha abból volt akkor ebből is kell hogy legyen.)
Kellögem írta:
bárki bárkit legyőzne ha kishi venné a fáradtságot és teknikásabbra csinálná.,.

hát madara jól megszűntethette volna a mokutont... normál MS irányítja az amaterasut csak sasuke túl csíra hozzá; itachi félszemmel elzárja...
a gond az, hogy általában a szereplők elég jól kihasználják a képességeiket. (főleg az akatsukisokon látszik, hogy sasori pusztán a bábozásból mit kihozott, vagy deidara az egyszerű robbantgatásból. hogy itachit már ne is említsem, aki még a legalapabb shurikendobálását is tökélyre fejlesztette nem hogy a sharinganhasználatát.) ellenben naruto már a sokadik powerupot kapja és egyiket se tudja kihasználni.

őőő... izé... úgy gondoltam (csak nem úgy írtam) hogy MS jutsukat szüntet meg. másét.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 10:03 pm

hát azér az akatsuki is kihasználhatta volna jobban a cuccait... pl sasori a szivét nem a mellkasán hordta volna egy céltáblát elétéve... rajta "szív - itt szúrj meg h megdegeljek" felirattal... lehet nem skill kérdése de éppoly ostoba mint naruto.. v nem ugyanazt a mérget használta volna mind a félezer cuccához;

deidara meg felrepült volna 500 m magasba és úgy bombázza sasuket...

hidan kicsit felspécizi a kaszáját mint sasuke a fuuma shurikent és az kilőné a pengéget gombnyomásra, csak épp úgy mint ahogy maga a kasza működik, vagyis egy kötél a pengéket rögzíti a nyélhez, mint 1 szigony...

stb...sztem ezek mind sikeresebbé tehették volna őket;

ez lett volna a 2. tippem... mármint h MS jutsukat szűntet meg...

hátha vkit érdekelnek a legerősebb ninják statjai databookból: előljáróban annyit h kissé furák lettek... kishi nem bővített ki semmit semmivel, továbbra is 5 kör és nagyon kicsik a különbségek a karik közt + majdnem annyi pontjuk van mint pre-ts kakashinak ami abszurd...

talán a titok h 5/5 nem mindenkinél jelent ugyanannyit... pl tudjuk h naruto staminája kakashié 4szerese, mégsem kapta a stamina pontjának 4szeresét... szal ahol vmi 5/5 ott lehet h jócskán túlnyúlnak a kereten;

szal ez inkább azt mutatja meg ki milyen gyenge miből mint ki milyen erős;



Itachi


Ninjutsu 5
Taijutsu 4,5
Genjutsu 5
Intellect 5
Strength 3,5
Speed 5
Stamina 2,5
Skill mastery 5


Kakuzu

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 3
Intellect 4,5
Strength 4
Speed 4
Stamina 4,5
Skill mastery 3,5

HIDAN

Ninjutsu 5
Taijutsu 4,5
Genjutsu 3
Intellect 3
Strength 4
Speed 3,5
Stamina 5
Skill mastery 3,5

Sasori

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 4
Intellect 5
Strength 3
Speed 4,5
Stamina 5
Skill mastery 4

Deidara

Ninjutsu 5
Taijutsu 3,5
Genjutsu 3,5
Intellect 4,5
Strength 3,5
Speed 4,5
Stamina 4
Skill mastery 3,5


Kisame

Ninjutsu 4,5
Taijutsu 4,5
Genjutsu 2,5
Intellect 3,5
Strength 5
Speed 4
Stamina 5
Skill mastery 3,5

Jiraiya

Ninjutsu 5
Taijutsu 4,5
Genjutsu 3
Intellect 4,5
Strength 4,5
Speed 4,5
Stamina 5
Skill mastery 4,5

Orochimaru

Ninjutsu 5
Taijutsu 3,5
Genjutsu 5
Intellect 5
Strength 3 (?)
Speed 4,5
Stamina 3,5 (?)
Skill mastery 5

Tsunade

Ninjutsu 5
Taijutsu 5
Genjutsu 3,5
Intellect 5
Strength 5
Speed 3,5
Stamina 4
Skill mastery 4

Sasuke:

Ninjutsu 5
Taijutsu 3,5
Genjutsu 4
Intellect 3,5
Strength 3,5
Speed 4 (?)
Stamina 3,5 (?)
Skill mastery 4

Gaara

Ninjutsu 5
Taijutsu 2
Genjutsu 4
Intellect 4,5
Strength 2,5
Speed 3
Stamina 5
Skill mastery 4
Vissza az elejére Go down
Ruki
chuonin
Ruki


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Aug. 22.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 10:12 pm

ki tudnák használni, de ha megtennék túl hamar vége lenne az animének és a mangába is nem 40 kötet lenne 1 kisebb harc.. Razz
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 10:05 am

sasorinak a mellkas volt a legkézenfekvőbb... mert bár hordhatta volna a szívét mondjuk a fejében és körbevéve überpáncélzattal (hm... ez nem is hülyeség Very Happy) viszont a testét irányítania kellett valahogy (csakraszálakkal) és azok nem árt, hogyha elérik azért a végtagokat. meg gondolom minél közelebb vannak annál jobb.
deidara ha messzebbről lövöldöz csak esélyt ad sasukének arra hogy kitérjen a lövedék elől (ami végülis még ilyen közelről is összejött neki valahogy.)
hidan meg ennyiből használhatott volna repeszgránátot is mert az még hatékonyabb, csak az nem menő.
meg aztán... az akatsukinak nem kellett volna sikeresebbnek lennie. ők voltak a legkirályabb királyok hetethét országban... ellenben narutonál (ha már tőle indultam hogy legyen technikásabb) ténylegesen szükség lenne rá, mert neji óta egyre inkább balfék és csak kakuzut sikerült lenyomnia külső segítséggel, meg sok szerencsével.

na akkor a statokra:
- itachinál a staminába bele van számolva hogy halálos beteg és folyamatosan vért hány? bár a 2,5 még talán így is egy kicsit kevés. viszont ha a skill masterybe bele van számolva hogy gyakorlatilag azorra hegyéig nem lát el, akkor az 5 meg egy kicsit sok.
- őőő... úgy általában... jól gondolom hogy a skill mastery ezeket az alap ninja skilleket takarja mint shurikendobálás meg ilyesmi? csak mert sasori a percenkénti ezer kis mérgezett kütyüjével csak a 4es szintet éri el?
- a genjutsuba beletartozik az is, hogy valakire nem hat a genjutsu? csak mert deidarának ezesetben szerintem több járna a 3,5nél. illetve azért sasukétól sem volt semmi hogy csak úgy kitört a tsukuyomiból... aztán kapott ezért összvissz 4 pontot...
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 4:29 pm

a chakraszálak átmennek azon amit nem akarnak érinteni, vagyis anyagtalanok... ezér nem gabalyodik össze a 100 báb; vagyis überpáncél bevállna; amúgy ha mást nem, egy rácsot elétehetett volna ami már a szúrásoktól/ vágásoktól megvédte volna a dolgot;

megnézném C3at hogy védi ki sasuke... v akár egy tucatnyi C2őt egyszerre... v C4et.. meg körbe aknázhatta volna ugyanúgy mint közelről tette... sasukenak az esélyei semmit nem nőttek volna, de deidara biztonságban lett volna;

nem, mer az ötletem célja a vér praktikusabb megszerzése volt... szted a repeszekről hogy nyalogatná le a vért?...mikor eleve az ellenfélben van ami eltalálta...
amúgy ennyi erővel naruto is használhatna repeszgránátot, sőtt, rögtön shotgunt.. én olyan dolgot mondtam hidannak amihez hasonlót már használtak a narutoban, nem vmi elszállt baromságot, szal a repeszgránát nincs hozzá közelebb mint naruto képzelt széljutsuihoz...

de én is ki tudnék találni kamu magyarázatokat naruto miért nem használ széljutsut..csak nincs kedvem; sztem te sem gondolhatod komolyan h az akatsuki nem tudta volna a hatékonysági fokukat növelni néhány praktikával ami semmibe nem kerül; de ha mégis, kész vagyok belekötni h naruto miért ne tudna erősebb lenni annál amit eddig mutatott... az éremnek 2 oldala van; az úgy nem megy h a fszre kitalálunk ezt-azt h hogy tudná magát feltuningolni de az akatsuki kihozta a maxot...

(melesleg naruto sosem tudott szelet dobálni, v mutatta bármi jelét h a szele fél méternél távolabb elérne a kezétől)

érdekes módon mégis fűbe harapott a csapat fele... ha vkit ki lehet nyírni, mindig van hova fejlődnie... mondjuk egy olyan szintre h ne lehessen kinyírni;


-sztem bele van számolva, de éppúgy a ninjutsuba az MS jutsui, szal így igazságos, mer a 2 együtt jár; szal lehet jobb staminája ha kivesszük az MS jutsukat a képből, ekkor viszont nem volna az 5 pont a ninjutsura igazságos pusztán mer tud egy katont, pár suitont és kagebunshint;
a skill mastery az máshol seal néven van nyilvántartva... h pontosan mit takar, nemtom, de elvileg ismert kézjelek számát, talán azt h egy jutsut mennyi chakraveszteséggel tud végrehajtani, ilyesmit, szal a látás romlása nem befolyásolja;
- nem, de erre véletlen válaszoltam az előbb..
- sztem az is, bár nem 100... deidara viszont szimplán sharingan genjutsuk elleni immunitást ért el, abból is szimpla 3 tomoesra, nem lett minden genjutsura immunis, szal sztem rendben van;
az meg h sasuke mennyire tört ki a tsukoyomiból v itachi mennyire engedte h kitörjön sosem volt világos... de sasuke CS2 sharingant használt akkor és a CSt nem veszi számításba a databook; ráadásul a tsukoyominak a sharingan pont gyengepontja... úgyértem van egy übertápos 5 csillagos genjutsu... és van vki aki 3 csillagos genjutsukat tud végrehajtani /kitörni belőlük, vagyis az a szintje genjutsuk terén, de pont van vmilye amivel abból az 1 előbb említett 5 csillagos genjutsuból ki tud törni...akkor nyilván nem kap 5 csillagot genjutsuból csak mer egy 5ösből képes kitörni;
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 11:28 am

a csidori mindent kivéd (pfff Very Happy)

- nekem nem az MS jutsuival volt problémám. az teljesen normális dolog szerintem, hogy ha egy MS jutsu megterhelő meg sok csakrába kerül, akkor nyilván jobban kifárasztja. de ettől még az állóképessége nem szabadna hogy kisebb legyen. tehát ha mondjuk számszerűsítünk... 2,5 pontja volt ha jól emlékszem, hasamra ütök és azt mondom, hogy az 25 normál nin/genjutsura elég egy harc alatt vagy 2-3 MS jutsura. szóval egyenlő alapokon összehasonlítva... itachi nyomott sasuke ellen: genjutsut, kb. két tűzlabdát, egy tsukuyomit, két amateratsut meg egy susanoot, az összesen 3 normál jutsu meg 4 MS jutsu. ezidő alatt sasuke nyomott genjutsut, kb. két tűzlabdát, egy oró féle kawarimit (amit most leszek olyan rendes és MS jutsu szintjére számítok csakrahasználat szempontjából) egy tüzes sorozótámadást meg egy kirint. (remélem nem felejtettem ki semmit.) ez összesen 5 normál jutsu meg 1 sok csakrát használó. és sasuke ennyitől annyira kifáradt, hogy mozdulni se bírt, itachi meg még mellesleg eljátszadozott oróval és ha meg nem hal akár megölhette volna a fél akatsukit futószalagon. sasuke a teljesítményére kapott 3,5 stamina pontot, itachi meg 2,5öt mert jajj szegény beteg ember, aki alig áll a lábán. Smile
- hát... ha meg az a skill mastery, akkor pláne nem értem a 4 pontot sasorinál... mert ugye az ő jutsu nem sealesek, hanem ujjal mozgatósak... amit ő megoldhat annyival hogy fölcsapja elöl a motorháztetőt, beakaszt 100 bábut aztán nyomja neki ahogy a csövön kifér. (meg ami jutsut nyom azt is szálrángatással meg tudja oldani, livin pápicc ó je.)
- hm... ezt a deidarás dolgot gyorsan visszakeresem. aztán edit. hm... valamiért azt hittem hogy minden genjutsura jó a szeme... na mindegy.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 6:27 pm

itachi stamináján mindenki háborog, nem értem miért... sztem 1: itachi sejtette h meghal, sőtt, meg akart halni, így olyan chakrákhoz is nyúlhatott ami a normál stamináján túlmegy és életveszélybe sodorta; csak mivel ígyis-úgyis meghal, neki már mind1; ha jól rémlik már az amaterasu után lihegett ezerrel (remélhetőleg nem amiatt h sasukeról lekerült a fölsője); minth ha vki életveszélyben van nagyobb erő kifejtésére képes, ez mégsem az átlagereje, sztem az ilyesfajta stamina sem tartozik bele az értékelésbe;
2) az h vki 2amaterasut nyom sztem nem jelenti h az amaterasu chakrájának 2szerese ha egymás után nyomja őket; ez a bajom kakashi fekete lyukjával is, sztem a 2.at olcsóbban kapják, pl lehet h az előkészítő fázisra elmegy egy jóadag chakra, és ha amatersut amatersu követ, azt nem kell megismételni; érted, mint ahogy több energiába telik 2szer megsütni egy húst ha a 2 sütés közt van 1 napnyi idő, mintha ugyanazt a húst egymás után sütöd meg, anélkül h lekapcsolnád a gázt...stb; de ez csak tipp

3) azér az a tsukoyomi mégsem volt teljes, egy tsukoyomiban itachi 72 órán át kínoz vkit erre sasuke benne tölt 5 percet, nem hinném h ugyanannyi chakrába telik a befejezetlen itachinak mint a befejezett;

aztán az is lehet h az MS jutsukat itachi extra olcsón kapja, kevesebb chakrát fogyasztanak számára mint gondolnánk... persze ez mind csak tipp; de sztem nem olyan abszurd a dolog, sasuke régimódi jutsukat nyomott, chidorisített vmiket meg bazinagy katonokat...stb, és tudjuk h raikiri pl elég sokat fogyaszt, gondolom egy olyan távolramenő chidorikard nem kevesebbet; sasukenak volt 1 nagashi, 1 chidori, 2 goukakyuu, 1 chidori kard, rakás gouryuuka v mi a fene, kirin bár természeti energia, a saját chakrája is volt kicsit mer kijött a kezéből az a chidoriszál.,.meg a genjutsuk; meg a barlangban is volt 1 chidorikard, meg 1 kígyó + chidorisített shuriken, shurikenidézés, oro kawarimi és tsukoyomiból kitörni is kerülhetett chakrába;

itachi meg nem játszadozott semmivel, az a susanoo volt; és szegény beteg ember tényleg alig állt a lábán...az h megerőltette magát a halálához vezetett; és madara szerint mindenféle drogokat bevett h talpon legyen, gondolom akkor már arra is figyelt h elég chakrája is legyen ahhoz h végignyomja a harcot - pl solder pill; szintén megdobhatta a stamináját abban a harcban

na mindegy

sasori egészében egy kérdőjel, pl honnan volt annyi staminája stb, mikor az h lelke van renden, de állt egy hústömbből meg 1 életnagyságó gijoeból... hol itt a fizikai test ami a chakrához kell?

a válasz valszeg az élő bábjaiban keresendő... talán vmi módon folyamatosan chakrát termeltek; ez lehet a skillre is a magyarázat vhogyan; az rendben h a 100 báb nem igényelt semmit, de az élő bábok jutsuztak, annak meg köze volt sasorihoz, szal használta a bábjai jutsuit;

sztem nem találsz rá bizonyítékot, de az h a sharinganra gyúrt azt sugallja h sharingan ellen működött a szeme, különben azt mondta volna h szimplán genjutsuk ellen edzett;

amúgy hidan jutsuja jujutsu = varázslat, mágia (nemtom a chakra mitől más... ); ez, meg h a staminája fullos sztem az jelentheti h az energiát ő is vmi külső forrásból nyerte mint a senjutsu... pl holtak lelkei v az istene v vmi;


susanoo info:
SUSANO INFO BY YASHA:
Amateratsu symbolizes the ''Light of the Material World'' while Tsukiyomi symbolizes ''the Darkness of the Spiritual World''. Those who master both can call upon the power of the raging god of battle (aragami) which is Susanoo. It's materialized chakra, taking the form of the great fighting god and it will destroy all the enemies in front of its eyes.
There is omitted info.


The reason why Susano-o is boasted to be flawless in both offense and defence is due to the "spiritual equipments" held in both hands. The right hand wields the Totsukano Tsurugi sword that can bring down any enemies; the left hand holds the Yatano Kagami (Eight Span Mirror), which can repel all attacks. Be it physical or spiritual, ninjutsu or physical attacks, all these become futile in front of such godly effects.

Small caption of the gourd:
The sake that spills from the gourd forms the shape of a sword and the Totsukano Tsurugi appears! Also, spirits absorbed by the sword gets sealed back into the gourd.

Small caption of Totsukano Tsurugi:
In the same line as Kusanagi no Tsurugi, this sword has the power to eternally seal the person it stabs in a hypnotic world. The sword itself possesses "Fuuinjutsu" (sealing technique).

Small caption of Yatano Kagami:
A spiritual shield that does not possess a physical form. It has all the "Seishitsu Henka" (Element modifying ability) capabilities and can nullify all jutsu by changing its own elemental nature accordingly.
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:43 pm

Kellögem írta:
itachi stamináján mindenki háborog, nem értem miért... sztem 1: itachi sejtette h meghal, sőtt, meg akart halni, így olyan chakrákhoz is nyúlhatott ami a normál stamináján túlmegy és életveszélybe sodorta;
szerintem annak illene beletartoznia a staminájába. elvégre ha nem tartozik hozzá akkor nem használhatja. ha meg használhatja, akkor tessék beleszámolni. az engem nem hat meg hogy egyszeri aduász izé. (meg azért ez még a nyolc kapus dologtól ami ténylegesen változtatja a használó fizikai erejének határait azért még picit messze van szerintem.)

ja és akkor még bele se számoltam, hogy vajon itachi megkockáztatta volna-e hogy a a soldier pillektől meg mindenféle trükközéstől előbb beadja a kulcsot minthogy sikerül orótlanítania és amateratsusítania sasukét.
Kellögem írta:
sasori egészében egy kérdőjel, pl honnan volt annyi staminája stb, mikor az h lelke van renden, de állt egy hústömbből meg 1 életnagyságó gijoeból... hol itt a fizikai test ami a chakrához kell?

a válasz valszeg az élő bábjaiban keresendő... talán vmi módon folyamatosan chakrát termeltek;
nem valószínűleg, hanem valaki ezt konkrétan mondta. (vagy sasori vagy chiyo) és mivel feltehetően sasori maga is élő báb, azzal a különbséggel, hogy neki egy kis része ténylegesen "élő" rész és nem preparált csakratermelő izé...

hm... szóval mostantól sasuke tud susanoozni? (most hogy tudja használni az amateratsut is meg valami tsukuyomi szerű utánzatot is) érdekes lesz mikor danzou besealelődik oro mellé a genjutsu dimenzióba Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:14 pm

sztem nem...vkinek az 1 stamina nem egyenlő a halállal, minth a 1es fizikai erőből sem egyenlő azzal h vkin nincs egyetlen izom sem csak csont és bőr... 1es fizikai erő = gyenge vagy; 1es ninjutsu = az alap ninjutsukat tudod; 1es inteligencia = kiszel tünde szintjén vagy; így 1es stamina=kifáradsz attól h átsegítesz egy nagyit a zebrán... nem a halálról indulunk;

szal ha vki már az életét sodorja veszélybe az már nincs a pakliban szvsz;

a 8 kapu elsősorban az izmokat szedi széjjel; az h minden chakrádat elhasználod szimplán az életerőtől foszt meg, energia híjján meghalsz;

mer azt megkockáztatja h nincs elég chakrája h lenyomja orot?
v eleve h drogokat szed?
ha már az utóbbi tény, nem látom miért kéne visszafognia magát; egy lapra tett fel mindent, nem?

én erre nem emlékszem... mindenesetre a fizikai test akkor sincs meg...hogy a fuckba csinál chakrát? egy bábnak nincsenek életfunkciói, v talán széklábat eszik és fűrészport szar?

tsukoyomi szerű utánzat=/= tsukoyomi; amatersuja van és nem több; talán ha sok tejet iszik, egyszer talán...v 72 órán keresztül kínozza a fazont és megkéri a környezőket h ha vége, tegyenek úgy mintha csak 1 pillanat telt volna el... talán nem tűnik fel az áldozatnak h ruhátváltottak meg néhányan lecserélődtek;


kakuzu jutsui csak B szintűek...még az is amivel szíveket lop...hát nem vicces?

van egy olyan érzésem nem tett jót a fórumnak h visszajöttem, kihalt az emberiség yuriko-chanon és rajtam kívül?
v legalábbis azok akik ide jártak...

EDIT: ezaz, kezd visszatérni az élet...talán a postjaim hosszúságával fordítottan arányos...


A hozzászólást Kellögem összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07, 2008 10:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ruki
chuonin
Ruki


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Aug. 22.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:15 pm

hehe..majd pókerezik orochival xD
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 12:33 am

Szerintem kifejezetten jót tett a visszatérésed... Very Happy

Félek nem voltam a legjobb vitapartner Yuriko-channak! Rolling Eyes

A legújabb chapterhez: Hát..Sasuke végülis megtett minden tőle telhetőt, hogy megvédje valahogy Karint...először szétvágta az éppen ráeső polipkart, majd ott maradt a saját bőrét kockáztava h eloltasa az amúgy elolthatatlan Amaterasut( ami nem is éget úgy, mint kellene?).Ugrálni már nem volt ereje se, Killerbee elől is Karin rángatta el...

Most már komolyan számításba kezdem venni, h emiatt a kis incidens miatt Kumo meg fogja támadni Konohát. Más értelmét nem is látom a dolognak, mert ha ez a fordulat csak arra lett volna jó, hogy most Sasukét jól lebuktassa Konoha előtt (mert nyilván rájönnek h ő vitte el nyolcaskát tekintve h Itachi halott) Kishi nem egy ilyen fordulatot választott volna! Persze illene tudni Kumonak, h Itachi és Sasuke is missing-nin, tekintve h benne vannak elvileg a bigobook-ban, de mi van ha Kumoak más a bingobook-ja és Konha nem is kürtölte annyira világgá, h az utolsó uchihájuk is meglépett..?

Itachi staminájához: Sztem beleszámították h beteg volt és már alig állt a lábán! Bár ha meg nem, végül is az se tragédia, személy szerint én Itachit mindigis nagyon törékenynek képzeltem ...A statja szerint meg még így is ő a legerősebb az egész Narutoverse-ben (ok, ha jól láttam Pain (afrancbadenehézleszmegszokni!), Zetsu és Madara képességeit még nem láthattuk)

A Susanoo info így jól jött...van esélye Sasunak is h összehozza...így végülis gyakorlatilag nem ölné meg az öregeket..

Kakuzu B-szintű jutsui..lol Laughing
Vissza az elejére Go down
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 6:00 pm

sztem kumo abból h az uchiha klán szinte kihalt és egy akatsuki sharingannal megtámadja őket összerakhatja a képet h itt vmi nem stimmel... sztem ponth szövetségbe léphetnének konohával; elég felvilágosult és modern falu, v legalábbis nem rasszisták (az is vmi), hasonló kaliberű konohával; az egyetlen nagy falu akikkel összefoghatnának, a mistel csodálom h nem állnak hadban ismervén mist imidzsét és sztem iwával is csak amolyan kényszerbéke van, sunát meg már láttuk; de ha a raikage is tobi lesz feketén, hatalmas afroval és fuxal a nyakában, én a falnak megyek...

a susanoo túl isteni teknika sasukenak, így is csak sharingan haxal tudott győzni, elég gáz lenne h az ereje messze elmarad az ellenfeleiétől de mégis győz már megint vmi legyőzhetetlen MS aduász miatt;

az is érdekes h yugito statja kérdőjel...mikor elvileg mindent láttunk tőle, amit kishi meg akart mutatni... talán lesz 1 jinchuuriki gaiden?

Juugo nevének hivatalos írásmódja: Jyuugo;
nem mintha Maito Gait Mighty Guynak írnánk, szal nem kötelező az átállás;
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 7:22 pm

Kellögem írta:
sztem kumo abból h az uchiha klán szinte kihalt és egy akatsuki sharingannal megtámadja őket összerakhatja a képet h itt vmi nem stimmel... sztem ponth szövetségbe léphetnének konohával; elég felvilágosult és modern falu, v legalábbis nem rasszisták (az is vmi), hasonló kaliberű konohával; az egyetlen nagy falu akikkel összefoghatnának, a mistel csodálom h nem állnak hadban ismervén mist imidzsét és sztem iwával is csak amolyan kényszerbéke van, sunát meg már láttuk; de ha a raikage is tobi lesz feketén, hatalmas afroval és fuxal a nyakában, én a falnak megyek...
;

Énis Laughing

Pedig anno nem igazán voltak jóban Konohával, gondolom mindenki emlékszik még Hinata elrablására és Hiashi áldozatára...Ezek alapján én nem gondolnám Kumo-t annyira felvilágosultnak, az meg h nem rasszisták, nem jelent semmit...sőt nem várnék sok jót egy olyan faluban, ahol a felső vezetés a Wu-tang... Laughing
Ha nem is támadják meg, de biztos h kérdőre vonják őket...ezzel is időt nyernek Pain elől!

Isteninek isteni a susanoo, nem is mondtam h Sasuke kapásból azzal kezd majd dobálózni...de elképzelhető, h össze fogja hozni a végén valahogy..

Yugito statjáról annyit, hogy nyílván azért nincsen, mert Kishi lusta volt megkreálni(de amúgy meg mintha azt olvasgattam volna róla h Kakashiéhoz volt közel...nem?)

oké, asszem maradok a Juugonál...különben is minek oda az az "y"?

scratch
Vissza az elejére Go down
Ruki
chuonin
Ruki


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Aug. 22.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 10:54 pm

'sőt nem várnék sok jót egy olyan faluban, ahol a felső vezetés a Wu-tang"

Höhh, +nézem majd ha a raikage egy eminem figura vagy 50cent lesz.. pimp my chakra no jutsu? lolz..

ninja jelentő: raikage, akatsukisak jöttek! azonnal intézkedni kell!
raikage: ne most!, épp a 8 mérföld extra-dvd változatát nézem!
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 1:10 am

Eminemet láttad már?Hát ő véletlenül se fekete...inkább már 50 fillér..izé Cent-féle fazont tudnék elképzelni Raikageként. Bár lehet h ő közel se olyan kigyúrt, mint Killerbee, sőt lehet h az ellenkezője és valójában egy szolíd gizda alak, mint Obama...

Oh, kezdünk rasszisták lenni... Razz

A 8 Mérföld rulz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 9:39 am

Kellögem írta:
én erre nem emlékszem... mindenesetre a fizikai test akkor sincs meg...hogy a fuckba csinál chakrát?
úgy, hogy az élő bábuban az a pláne hogy az eredeti testből készül (egyébként nyilván nem kellett volna lenyúlnia a kazekagét, hogy kazekage formájú fadarabot tudjon faragni magának) tehát a fizikai test megvan, ÉS sasori úgy preparálja ki hogy legyen chakrája.
én eddig értettem, innentől kishi hülyesége. Smile

Kellögem írta:
kakuzu jutsui csak B szintűek...még az is amivel szíveket lop...hát nem vicces?
mondjuk a ninjutsuit még elhiszem... merthát ha ilyen erőbefektetéssel nyomja akkor a D szintű is bőven elég lenne akárki ellen...
a szívlopóson meg elgondolkoztam, hogy lehet hogy a szintje nem attól függ hogy milyen király, hanem hogy milyen nehéz megcsinálni őket?

Kellögem írta:
az is érdekes h yugito statja kérdőjel...mikor elvileg mindent láttunk tőle, amit kishi meg akart mutatni... talán lesz 1 jinchuuriki gaiden?
kinézném kishiből hogy visszahozza a halott jinchuurikiket mikor narutoék "kiszabadítják" a bijuukat.
egyébként meg nem láttunk tőle semmit gyakorlatilag csak azt hogy át tud változni macskává, meg hogy egyszer félre tud ugrani egy kasza elől.

Kellögem írta:
Juugo nevének hivatalos írásmódja: Jyuugo;
nem mintha Maito Gait Mighty Guynak írnánk, szal nem kötelező az átállás;
akkor lehet hogy a pain is marad pein Smile (mennyivel jobb a bleachben ahol az új szereplőknek azzal kezdik hogy kiírja a rajzoló a nevüket angol spellinggel)

kisaaame1 írta:
Ha nem is támadják meg, de biztos h kérdőre vonják őket...ezzel is időt nyernek Pain elől!
szerintem ponthogy nem... viszont mikor mennek a kumósok kérdőre vonni konohát hogy mi van, akkor feltehetően gyanús lesz nekik hogy paint találják ott amint éppen írtja konohát ezerrel.

raikage for prezident Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 6:32 pm

sztem nem érted a problémámat... szép és jó h a fizikai test anyaga megvan, de egy rothadó hulla sem fog chakrát termelni, működő test kell amiből a stamina származik, az meg nincs; sasori bábjai gyakorlatilag tárgyak; nincs forrás ahonnan az energia származik, nem emésztenek, lélegeznek...stb. sasori hústömbje hogy él, az is kérdés mer az sem eszik és valszeg nem is lélegzik... most vagy sasori rájuk kötött vmi duracell elemet v nemtom mi a franc adja beléjük az energiát; esetleg mindegyikben van 1 mókuskerék és egy-egy hörcsög ami hajtja...

attól függ milyen bonyolultak... nem hinném h egy ilyen ninjutsunak ezen a szinten kéne lennie; az erkölcsön kívül semmi nem tartaná vissza az embereket a használatától az meg ugye nem sokat nyom a latba;

mástól sem, pl dantól, kishi mégis adott neki statot... gyengébbek kedvéért tsunade fiúja és nagyszerű volt a meghalok a karjaid közt no jutsuja;

és visszatérnek zombiként v a hulláik jézuséhoz hasonlóan nem rohadnak? mindegy is mer zetsu megehette őket, akár bennevannak még, akár már kijött belőle nem lesz szép látvány...


hmm...mi van ha vki nyitott egy ilyen ruhára fellvarható uchiha szimbólum szaküzletet? ..kicsit hülyeség volna ilyesmi miatt pattogni konohánál... meg aztán kumoban nyilván mindenki füvezik, láttak ők már mindenfélét, talán még a raikage sem veszi őket komolyan;

hú, mit álmodtam egy órája, azt h karin meghalt - drogtúladagolás v öngyilkos lett v mi és vmiért ez engem nagyon rosszul érintett; benne volt a Magyar Hírlapban (álmomban mármint); egész rémálom-szerű volt;

közérdekű közlemény: hidan kedvenc kajája a sült borda és utálja a zöldségeket; kakuzu hobbija az olvasás, a klasszikusokat szereti; sasorinek nincs kedvenc meg utált kajája mer nem eszik, és a bábjai újramodellezése a hobbija;
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 8:58 pm

szerintem értem a problémát... csak ez olyasmi mintha meg akarnám neked magyarázni hogy a lefejezett ember márpedig nem élhet, merthát lehet hogy az egy jutsu vagy képesség, vagy tudomisénmár micsoda, de az fizikailag akkor is lehetetlen, merthogy el van szakítva az életenergiáját termelő testtől, meg tudomisén. az egyetlen különbség az, hogy erre hidan esetében a databook adott valamiféle magyarázatot, hogy a megölt emberek miatt, tudomisén... sasorinál meg nem magyarázták meg hogy miért működik az úgy, csak működik. (tanulság, sasori nem érdekel senkit ezért hanyagoljuk a databookban és hülye munkamániásnak állítjuk be Smile)

az erkölcsön kívül nagyon erős visszatartó erő tud lenni, hogy mikor ki akarja tépni egy konohamaru szintű alak egy erősnek a szívét, mert neki az jó, hogyha van egy csomó erős szíve akkor úgy gyilkolják halomra hogy észre se vette mi történt. szóval erős jounin szint alatt szerintem így sem túl egészséges használni. (ha meg genineket gyilkol vele azzal gondolom nem sokra megy senki sem.)

és ha zetsu lakomájából az fog következni hogy zetsu valaki elleni harcban átváltozik a megevettekké? *ördöginek szánt szánalmas kacaj*

nézegettem a spoilereket...ha jól néztem semmi nem történt (amennyire láttam még karin sem halt meg.) tobit nem értem igazán hogy miért kell ennyire a hülyét adnia... sasukét meg nem értem igazán hogy miért pont most rágott be konohára mikor egyre kevesebb oka van rá.
viszont ami eszembe ötlött... ha most gyorsan elindul utoléri még paint hogy harcolhasson a félig már laposra vert narutoval?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 10:14 pm

hidannál valóban biztosíthatja az életerőt az istene v holtak v faszom...illetve utóbbi aligha, de mindegy;
kisamenek szintén 5 pontos staminája van, ott talán a samehadához köthető - pl kisame megkapja a befalt chakrát; jiraiyának senjutsu; naruto és gaara bijuuerő; gai és lee kemény edzés... na de sasori? róla findom sincs..

ha genineket gyilkol vele is sokra megy, pl h 5ször kell megölni ha már kakuzuból indulunk ki...

azér az a bűnronda raikage aki beütött nem semmi.... addig volt jó amíg nem láttuk;

madara meg nem játsza a hülyét, ez a döntés egy az egyben sasuke érdeme...
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 12:31 am

Spoiler: ez az egész dolog gyanús nekem! Az a gyanúm, h Sasuke utol akarja érni Itachit nem csak erőben, de színészkedésben is...
Vagyis...Sasuke hazudik.
Ez a "hatred" dolog annyira őrült, emós hülyeség, h ezt még ő se gondolhatja komolyan!

És miért hazudott volna a Taka-nak?Azoknak pont, akik kicikizték, mert senkit se akart megölni...

Tobi tudni akarja, hogy Sasukénak mi a célja és hogyan képzeli a jövőt de asszem ezt még ő se hiszi el...

Yay, Raikage emlékeztet engem valamire...egyszerűen szörnyű ahogy kinéz, nem csodálkozom h Kishi korábban nem rajzolt fekákat...

*Ja és eszembejutott még valami Kumo "barátságosságát" illetően: A meghalt vezetőért(aki ugye megpróbálta elrabolni Hinatát) cserébe kérték az elkövető fejét, vagyis ilyen szemet-szemért alapon szolgáltatnak igazságot. Tehát bárkit is kiáltanak majd ki felelősnek Killerbee elrablásáért, az nagyon rosszul fog járni!

Ami még eszembejutott: mit tesz most Konoha, ha kiderül, hogy Sasuke "bűncselekményt" követett el? Mert nem hiszem h ezúttal is legyintenének, h "Hisz' még kölök!", mint azt tették a szökésekkor..
Vissza az elejére Go down
Ruki
chuonin
Ruki


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Aug. 22.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 3:27 pm

Epic Battle: Suigetsu vs Kisame
sztetek ki győz/ne? Very Happy
Manga - Page 14 Sshot-17_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 7:56 pm

nyilván suigetsu... így h elveszítette a zabuza kardot egy kis műanyag villával filézné ki kisamet;

kint a kínai scan... egész jópofa fejezet volt annak ellenére h semmi nem történt...

a raikage feje meg olyan mint egy busóé... ha csak fele olyan erős mint amilyen randa az akatsukinak befellegzett;
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 8:47 pm

Kellögem írta:
ha genineket gyilkol vele is sokra megy, pl h 5ször kell megölni ha már kakuzuból indulunk ki...
konohamarut ötször egymás után is ugyanaddig tart megölni Smile (pláne ha egyszerre ütik ki az összes szívet.)

a raikage szerintem nem lenne olyan szörnyű, ha nem néger lenne japán öregember-féle arcszőrzettel. bár aztán lehet hogy úgy is Very Happy

azt a harcot... hát attól függ... én mondjuk mindenképpen kisamére szavazok, most hogy tudjuk, hogy suigetsu "víz" állapotban sem sebezhetetlen, meg nincs kardja, meg nincs annyi chakrája, meg ninjutsut még nem láttuk hogy nyomna... meg nem szokott ide postolni tehát nem kár érte Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Ruki
chuonin
Ruki


Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2008. Aug. 22.

Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 8:56 pm

hehe..mondjuk az a vízözön is ninjutsu volt tudtommal..dee lehet tévedek Very Happy
oh tényleg..lehet zabuza az apja, kisam meg az anyja? xD Megint egy újabb családi harc ala no uchia? xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Manga - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manga
Vissza az elejére 
14 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto Manga-
Ugrás: