Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Tippek az oldaladhoz

Go down 
SzerzőÜzenet
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Tippek az oldaladhoz Empty
TémanyitásTárgy: Tippek az oldaladhoz   Tippek az oldaladhoz Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 9:51 pm

Tippek az oldaladhoz
-------------------------------------

Többen kértek már tőlem segítséget, hogy hogyan szerkesszték meg az oldalaikat, mik legyenek mik ne.. Mivel már beleuntam hogy egyenként írogatok mindenkinek, ezért megnyitottam ezt a Topicot ahol leírhatjátok kérdéseiteket, de ti magatok is megírhatjátok a tippjeiteket a segélytkérőnek, tapasztalataitokat stb.
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Tippek az oldaladhoz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tippek az oldaladhoz   Tippek az oldaladhoz Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 10:16 pm

Szóval Eszty-chan,

mint írtam a chatbe a saját gondolataimat tudom elmondani. A designél nálam az a legfőbb, hogy kellőképp átlátható legyen (persze ez nekem se jön mindig össze Razz ). Ismerem a grafikázási stílusodat szóval a színek megfelelő használatával nincs gondod. Maga az oldal új kinézetének tervezésénél a felfőb problémám hogy az oldalad Gportal-os s mikor még én voltam a Gportalnál még nem volt elterjedt a HTML kódolás. Szóval nemigazán tudom mekkora a kötöttség ott.
Stílus? huh.. én talán a képek elrendezését variálnám meg.. elsőnek körbejárnék egy csomó oldalt.. megnézném hogy mi tetszik s mi nem.. ami tetszik azt összegyüjtöm s megpróbálok egy egészet alakítani belőle. Van amikor sikerül egy olyant kialakítanom ami nagyon megtetszik s érzem hogy ezzel egyedi hatást értem el, s ezért az alap sémát többször is felhasználom.. de ekkoris végzek kisebb alakításokat még.
Tapasztalataim szerint érdemesebb folyamatosan kialakítani egy új stílust, folyamatosan változtatva kisebb dolgokat, mert szerintem így alakul ki egy egyéniség. hát tudom kissé összevisszaságnak hangzik.. Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
 
Tippek az oldaladhoz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Last Gaara Web- Az oldal :: Tutorial-
Ugrás: