Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Manga

Go down 
+6
ytg
Kellögem
Kagami
Taira
Itachi
Murphy17
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 12:34 am

Szóval...Itachi a jófiu lemészárolta a klánját azért mert megakarta védeni konohát és a kisöcsikéjét...de mivel meghalt ezért utolsó erejével adott 1 ajándék Mangekyou sharingant sasukénak hogy megvédje Madarától.Ez kedves gesztus
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2008 10:26 am

Az.. egy világ fordult meg bennem.. baz.. számíthattam volna egy ilyen csavarra.. Szegény Sasuke.. hogy fogja ezt megemészteni.. No No confused confused
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2008 9:53 pm

Hát..nem tom de már nagyon várom és ááááá nincs manga a héten:(
De van sacuracon!!!
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 8:28 pm

jaja.. sajna én nem tok menni, mert nincs időm rá.. pedig lemennék már egyszer egy ilyen találkozóra.. lol!
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2008 10:01 pm

umm...hi!

Kellögem vagyok és narutofan...

inváziót terveztünk ezellen a fórum ellen néhány másik narutofan ismerősömmel de úgyfest korán érkeztem.. de az is lehet h bepaliztak és rossz címre küldtek míg másik fórumot szállnak meg..

addig is szokom a légkört.. bár nem bemutatkozó topic de jobbhíjján közlöm h kedvenc karaktereim Hidan és Deidara; eddig az animestars fórumán tevékenykedtem ami viszont összeomlott.. remélem itt nemfog ez megtörténni;

ha lesz egy kis időm visszaolvasom a topicot...
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2008 10:20 pm

Szia Kellögem!

üdv itt az itteni fórumon Very Happy..
Nem szándékozom bezárni vagy valami s szivesen várok minden Naruto fan megszállót lol!

Nah végre van új manga bár olyan sokat nem tudtunk meg belőle.. Itt huzzák vonják az egészet de már nagyon kiváncsi vagyok hogy mit akar Madar Sasukeval... Suspect Suspect
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2008 10:42 pm

hát igen, ez jó kérdés... tényleg nem látom mi értelme van h itt mesedélutánt tart sasukenak és azt a benyomást kelti h nem is szándékozik abbahagyni a közeljövőben.. nagyon komolyan veszi magát..már várnám h elkezd itt kiselőadást tartani sasukenak a méhecskékről meg a virágokról..

valszeg rá akarja venni vmire, sasuke könnyen manipulálható madara meg manipulatív; jó esetben elad neki egy porszívót de valószínűbb h sasukeból alapanyag lesz a mégerősebb sharinganhoz; most hogy orochimaru egy sakésüvegben csücsül (jó esetben.. rossz esetben egy piszoárban) kell vki új kitől naruto megmentheti;

azér az h itachi felsőbb utasításra irtotta ki a klánt engem meglepett... nemtom mi válthatta ki h olyasvki mint sandaime utasítást adjon a klán kiirtására v akárcsak hagyja;

kipróbálom ezt az afro smileyt mer ilyet még nem használltam:
afro
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 12:47 am

üdv, yuri lennék. szintén megszálló. Smile
Kellögem írta:
de az is lehet h bepaliztak és rossz címre küldtek míg másik fórumot szállnak meg..
itt vagyok, csak azt hiszem rosszul emlékeztem az időpontra. kisame meg gondolom elveszett. Smile
Murphy17 írta:
Nem szándékozom bezárni vagy valami s szivesen várok minden Naruto fan megszállót
ugye, megmondtam, hogy még a durranós bot is tetszeni fog nekik? Very Happy
ja, és ha már úgyis írok, akkor offtopic szeretnék kérni a fórumba olyan fícsört, hogy "quick reply". nagyon köszönöm.
Kellögem írta:
azér az h itachi felsőbb utasításra irtotta ki a klánt engem meglepett... nemtom mi válthatta ki h olyasvki mint sandaime utasítást adjon a klán kiirtására v akárcsak hagyja;
ilyenkor bírom, hogy a másik fórum elszállt és vele együtt az egyetlen narutós elméletem (EDIT: ami be is jött ezek szerint), hogy itachi parancsra gyilkolta széjjel a klánt. és ugye akkor az volt a lényege, hogy ráadásul danzouéra. (ami ugye hozzá kicsit jobban illik mint sarutobihoz)
a madara-flashbekkel meg csak egyetlen problémám van: hogy miért meséli... mármint ok... ha kishi húzni akarja a dolgokat, akkor húzza csak... ha el akar mondani valamit ami régen történt és fontos lenne az események folyása szempontjából (pl, hogy rádöbbenjünk mi késztette konohát arra, hogy kiirtsák az uchihákat -- hú juteszembe... bírnám, ha genetikailag kódolt zombi alvóügynökök lettek volna Very Happy) szóval mindezt megtehetné úgy is, hogy senki nem flashbekkel, csak a régi sztori megy. ahogy láttuk ezt a kakashi gaidennél meg ahogy megy most épp a bleachnél is.
ja, és amit még nem tiszta... ha tobinak csak a sharingan kéne... akkor miért nem vette ki akkor mikor sasuke épp KO volt? ha meg nem a sharingan kell neki, akkor miért az ő sharinganjára ugrik ki az amateratsu sasuke szeméből?

elsőre talán ennyi elég is lesz... így is félek, hogy túlságosan belemerültem hirtelen. pirat


A hozzászólást ytg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 27, 2008 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 12:06 pm

Üdv Yuri!

üdvözöllek téged is.

Yuri írta:
ja, és ha már úgyis írok, akkor offtopic szeretnék kérni a fórumba olyan fícsört, hogy "quick reply". nagyon köszönöm.

az a helyzet hogy még eléggé kezdőnek számítok itt fórumozás terén s nehari de nem nagyon értem hogy pontosan mit szeretnél. Embarassed Embarassed éppen ezért minden segítséget és tanácsot szívesen fogadok Very Happy

Yuri írta:
ilyenkor bírom, hogy a másik fórum elszállt és vele együtt az egyetlen narutós elméletem, hogy Itachi parancsra gyilkolta széjjel a klánt. és ugye akkor az volt a lényege, hogy ráadásul Danzouéra. (ami ugye hozzá kicsit jobban illik mint sarutobihoz)

Igen valóban az ilyen fajta probléma megoldás Danzoura illik..de egy egész klánt.. ráadásul Itachi is mondta meg Sasuke is rájött arra hogy nem egyedül végezte el a piszkos munkát.. Madara segített neki..

Na meg ez az időhúzás... Madara neki kezd hogy elmondja Itachi valódi történetét... erre neki kezd Konoha alapításának.. Sleep Sleep Sleep
bazz ez is legalább 3 mangába fog kerülni scratch scratch
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 12:56 pm

valami ilyesmire gondoltam. de azt hiszem meg tudom oldani user scriptből, úgyhogy nem olyan fontos.

az, hogy madara segített itachinak hogy az véghez vihesse a küldetését több mindent is jelenthet. vagy őt is bepalizták, mint orót sai-jal, vagy szimplán neki is érdeke volt, hogy a klán létszáma drasztikusan lecsökkenjen. az első megoldás nem túl valószínű, mert tudjuk, hogy mennyire kézben tart minden szálat, meg hogy tudja, hogy itachi jófiú volt, bár ugye erre rájöhetett utólag is. ellenben a második könnyen előfordulhat, mert bármi is a terve, az uchihák könnyedén útban lehetnek. (elvégre bármelyiküknek megvan az esélye -ha nem is sok- hogy ugyanolyan király legyen mint ő maga.)

az pedig, hogy a sztori az alapításnál kezdődik, csak azt jelenti, hogy a probléma (amiről még nem tudunk semmit) elég régóta megvan. tehát gondolom ahhoz, hogy megértsük, hogy miért is kellett lehentelni a klánt... (pl. mert magukban hordozták a gonoszt, vagy ilyesmi) vagy mit akar madara... (pl. ha bosszút akar állni, akkor ugye nem árt tudni, hogy mi az oka) vagy miért nem láttuk még a fejének a másik felét... (pl. mert a shodai szét kwod-olta a vote-ben. Smile)
ja, és remélem több rész is lesz az mint 3... mert sok shodai vs. madara akciót akarok látni. nem csak ilyen yamato féle mokutont, meg sasuke féle sharinganokat mindig... hadd lássuk milyenek voltak a világ valaha élt legjobbjai a fénykorukban.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 2:06 pm

Nah utánanéztem..
most már értem mi ez, s valóban könyebb lenne így.. de ennél a fórumnál nem tom hogyan tudnám beállítani mivel ez nem saját szerveren fut. Letöltöttem a PhpBB3-at de akkor az eddigi írások nem lenének meg.. nah majd utánanézek hogy itt is belehet e állítani anélkül hogy elvesznének a hosszászólások..
------------------------------------
a harcra én is kiváncsi vagyok, na meg arra is miképpen tudott még mindig életben maradni Madara.. remélem erre is ki fog térni study
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 6:38 pm

szerintem azt majd szimplán rákeni kishi az über sharinganjára. Smile legalábbis a legegyszerűbb megololdás mindent arra fogni. azt hogy nem öregszik (vagy cserélgeti a testeket, de azt csak nem) azt hogy anyagtalanná tud válni, meg remélem csak ennyit, mert ha még valami jön amibel a sharingan még durvább lesz, akkor azt hiszem morcos leszek, hogy az uchihák már megint erősek, naruto meg még mindig gagyi.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 6:51 pm

a test cserére én is gondoltam.. pontosabban arra hogy Obito testét használja fel..s ezért van csak egy sharinganja.. vagy csak az egyiket használja..
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:05 pm

Jáááááj! Mondta Nővérem h Gyarmatosítani fogtok mert az előző forum beszart...*bocsi a szóért*..De mivel nekem minden uj válaszért jön 1 E-mail...Murphy17 hol lehet ezt deaktiválni?Megfogok halni ha minden nap kapok 20at.Am üdvözlet:D

Ja igen és Kisamee jönni fog nemsoká
Vissza az elejére Go down
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:20 pm

Ja megtaláltam a Deaktiválás-t:D
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:54 pm

Üdv mindenkinek és bocsi a késésért!

Én lennék a harmadik gyarmatosító és nem, nem vesztem el! Smile
Azt tudni kell rólam, hogy amikor az animestars összeomlott én írtam az utolsó bejegyzést...ez asszem sok mindent elárul rólam.
Hülye nicknevemet pedig már nem emlékszem mi alapján hoztam össze, de mára már annyira hozzámnőtt, hogy nem fogom megváltoztatni.. Laughing Problémás lenne megint kitalálni valami hülyeséget...
A kedvenceim Oro, Itachi, Dei-chan és a mérkőzés óta Zetsu, a Hebiből Karin és Suigetsu!
De szeretem a jófiúkat is, Kakashit, Naruto-t,Shikát és Yondit is! Ha beáll az akatsukiba, akkor Sasukét is szeretni fogom! Twisted Evil

Mégegyszer bocsi, hogy az inváziót nem a megbeszélt időpontban kezdtem, kicsit el vagyok havazva a tanulmányaimmal.. Embarassed

Jaj, de jó, hogy megvagy végre, Yuriko-chan!!
A mazlid pedig nem hazudtol meg, pont akkor jön be egy elméleted, amikor már nincs is rá bizonyíték, hogy leírtad...ha ez összeesküvés lenne, azt mondanám, Kishi keze van a fórum elpatkolásában, mert rájött, hogy egyszer tényleg sikerült megjósolnod valamit.Nekem is volt egyszer egy ötletem(szintént eltűnt a fóummal), ami most így belegondolva még be is jöhet, de előbb kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok:
-Mi az az "áldozat" ami Itachiból lett?

Jaj, birom ezeket a smilekat, utoljára még berakok egy ufót: alien
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 11:00 pm

Szia Kisaaame1!
de kira az avatarod! tökre tetszik!..
hát remélem ilyen összeomlás itt nem lesz affraid affraid

Nekem örök kedvencem Gaara marad.. kicsit szomi vok hogy mostanában nem aktiv sem animeben sem a mangában.. nah mint egy.. de szeretem Narutot meg a többieket is.. ugy az egészet úgy ahogy van.. cheers cheers albino albino
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Taira
jounin
Taira


Hozzászólások száma : 47
Város : Baja
Registration date : 2008. Feb. 14.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 11:02 pm

üdvözlet drága nővérkém! Csakhogy idetaláltál Very Happy
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 11:21 pm

Nem Kira, hanem Kisame!
Viccelek csak, szeretem a DN-t is! Smile ...A kép amúgy a NF-ról van, ott nem egy ilyen "jó minőségű" avát lehet lopni...

Hát én is nagyon remélem, (legalábbis addig biztonságban van a fórum, amíg Kishi meg nem neszeli, hogy ismét összeálltunk elméleteket gyártani!)

Az elején én is nagyon szeretten Gaara-t, szerintem sok fannak ő a kedvence a történet elején, feltéve ha tudnak ellenálni sasuke mindentelsöprő sármjának.De általában tudnak.
Ne aggódj, én 90%-ban biztos vagyok benne, hogy Gaarát még látni fogjuk, reményeim szerint abban a bizonyos forradalomban, amit megjósoltak a békák.

Nahát!Egy évvel ezelőtt még nem gondoltam volna, hogy egy fórumra fogok írni az öcsémmel.Üdv Kistesó! cheers
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 9:23 am

kisaaame1 írta:
Azt tudni kell rólam, hogy amikor az animestars összeomlott én írtam az utolsó bejegyzést...ez asszem sok mindent elárul rólam.
hja... biztos miattad volt, nem kishi miatt. Wink
kisaaame1 írta:
Ne aggódj, én 90%-ban biztos vagyok benne, hogy Gaarát még látni fogjuk, reményeim szerint abban a bizonyos forradalomban, amit megjósoltak a békák.
a forradalmat nem úgy volt hogy pein csinálja és naruto akadályozza meg? vagy csak én értettem félre?
kisaaame1 írta:

Nahát!Egy évvel ezelőtt még nem gondoltam volna, hogy egy fórumra fogok írni az öcsémmel.
amennyire én tudom a te ötleted volt, hogy itt akciózzunk. úgyhogy talán annyira nem meglepő. Smile

ja, és még hogy itachi féle "áldozat". a megérzésem azt sugallja (aztán ki tudja mi lesz belőle) hogy vagy konoha áldozta föl, hogy meggonoszítják (lásd MS) és átpasszolják az akatsukinak de cserébe belülről elintézi őket valahogy (és itt a csel: vagy nem.) vagy madara áldozta föl, hogy sasuke "megölje", hogy aztán ezáltal sasuke még királyabb legyen, és ezáltal még értékesebb neki. (csak még nem tudjuk miért... bár a szemét bármikor kiszedheti váratlanul. Smile) a harmadik lehetőség az lenne, hogy itachi áldozta föl saját magát, csakhogy mentse az öccsét (mármint hogy őt kelljen madarának használnia a piszkos üzelmeihez, ne itachit, akit eredetileg akarhatott) de mivel ez nagyon snassz lenne meg kézenfekvő, meg azt jelentené, hogy sasuke olyan fontos vagy tudomisén, ezért nagyon remélem, hogy nem így történt.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 6:05 pm

Az öcsém egy jó másfél éve annyira tiltakozott a Naruto ellen, hogy nem hittem volna, hogy ez lesz majd a közös témánk.

Én úgy értettem, hogy az a bizonyos megjövendölt gyerek fog okozni egy olyan forradalmat, ami vagy megváltja a világot vagy elpusztítja.Jira utolsó gondolata az volt, hogy a megjövendölt gyerek Naruto.

Az én gondolatom az áldozatról: Egyszer már említettem régebben, hogy nagyon furcsáltam Fugaku hozzáálását a kisebbik fiához...azzal ugyanis nem értem be, hogy Sasuke kicsinek nem volt elég ügyes(Itachihoz képest legalábbis). Sokszor éreztem úgy, hogy Itachival úgy bántak, mint valami kiválasztottal(ezt igazolta Mikoto is, mert azt mondta h Itachi "kicsit különleges".Szerintem az eredeti felállásban nem szerepelt még sem az Akatsuki, sem Madara közvetlenül, mivel ő azt mondta h ez az áldozat-dolog a falu megalakulása óta fennáll. Azt tudjuk, hogy az Uchihák tudtak az MS-ről, bár titkolták , tenni azonban nem tudtak ellene semmit (azt csak nem tilthatták meg 1másnak, hogy a klánon belül barátkozzanak, különben nem lett volna ekkora az összetartás köztük).Viszont ha tudtak a EMS-ről, akkor az ellen igenis tehettek valamit: ha a családba 2 fiúgyermek született, az egyiket megölték.Méghozzá azt aki gyengébb vagy kevésbé lojális volt. Sasuke az előbbit képviselte, asszem nem is volt kérdés, hogy nem ő marad életben, viszont amikor Itachi tudomást szerzett erről, mindent megtett annak érdekében, hogy ő kerüljön az áldozat szerepébe és ezáltal megmentse az öccsét. Magyarán: az uchihák megijedtek tőle, hogy már nem lesz többé lojális hozzájuk, ekkor úgy döntöttek, hogy inkább Itachit ölik meg. Sasuke ekkor tanulta meg a Katon-t, innentől figyeltek rá jobban.

Most így belegondolva ez azért elég gáz lenne, plusz egy ponton még nem is logikus, hiszen megölhették volna már születésekkor is vagy egyáltalán tehettek volna valamit a születése ellen is! Razz Na mind1, valami csak lesz, max az, hogy Madara emlékére vagy a Kyuubi tiszteletére minden évben feláldoztak 1 uchihát...ezért is voltak ilyen kevesen. Remélem Kishi jobb forukatot talál erre!Laughing

Sokan azt mondják, hogy a fiatal Shodai hasonlít Oróra, de sztem inkább Itachira..vagy fordítva.Igazán érdekel, hogy honnan jött neki a bijuu-kontroll és azt sikerült-e Madarának ellopnia...

Apropo lopás...ez a téma is kimaradt: Madara akkor most lenyúlta Yondi teleport-jutsuját a Kyuubis incidenskor? Shocked
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 7:25 pm

hm... csak ugye nekem ezzel az volt a gondom, hogy akkor most mi is függ jira döntésétől? (ami ugye az volt, hogy föláldozza-e magát, hogy megtudja ki pein) mármint... ha jira nem áldozta volna föl magát akkor naruto felkerekedik és elpusztítja a világot? ellenben ugye, ha jira nem jön rá ki pein, akkor soha többé senki nem lenne képes legyőzni (esetleg tobi, de ő meg nem érdekelt.) tehát folytatná amit elkezdett és elpusztítaná a világot. szóval én még ezt mindig valahogy úgy képzelem, hogy pein elpusztítja a világot, *hacsak* naruto be nem darálja rasengannal.

az MS-hez nem kell klánon belül barátkozni. ha pl. sasuke megöli narutot, aki nem klán tag, akkor is simán kapta volna a MS-t.
egyébként meg igenis lehet tenni az MS ellen, mert amint megszületik az uchiha ki lehet tépni a szemét és eldobni jó messzire. Smile (úgy értem megsemmisíteni... csak mert már látom magam előtt ahogy kellögem szedeti össze emberkékkel az eldobott uchiha szemeket arra várva, hogy majd utólag aktiválódik bennük a sharingan. Smile)

a kisebbik/gyengébbik (nem feltétlenül fiú, mert ugye ki kötött ki valaha is ilyet?) gyerek megölése egyrészt nem a legjobb fogamzásgátlási módszer. sokkal egyszerűbb, ha az első után lelövik a gólyát. Smile másrészt nem megoldás, mert a nagyobbnak csak annyit kell tennie, hogy edo tenseijel (vagy valami más trükkös módon) föltámasztja a halott testvérét, aztán talál valami módot (pl. amaterasu vagy inkább valami durvább) hogy megölje úgy, hogy közben ő maga nem hal bele, és már meg is van az EMS.
illetve kéretik nem elfeledkezni arról, hogy kakashi képes volt MS-t szerezni úgy, hogy legjobb tudomásunk szerint nem teljesítette hozzá a szükséges követelményt, lévén hogy obito addigra már rég halott volt, tehát nem ölhette meg. szóval feltehetően lehet ezt máshogy is. (meg akkor már az EMS-t miért ne lehetne máshogy?) csak ugye madara annak idején így szedte össze őket, és most mindenki őt igyekszik koppintani. Smile

kisaaame1 írta:
Szerintem az eredeti felállásban nem szerepelt még sem az Akatsuki, sem Madara közvetlenül, mivel ő azt mondta h ez az áldozat-dolog a falu megalakulása óta fennáll.
a falu annakidején úgy alakult meg, hogy madara meg a shodai összeállt, hogy ugyan, csináljanak már egy falut együtt, mekkora buli lesz. tehát pont madara az, aki miatt a falu megalakulása óta állt fenn a probléma.

hm... van egy olyan érzésem, hogy nem bekezdésenként kéne elolvasnom mit írsz, aztán reagálni rá, mert a következőben meg leírod azt amit én reagáltam. Smile

őszintén szólva... mikor először megláttam a fiatal shodait, azt gondoltam, hogy "miért van ilyen orós orra? meg ilyen orós haja?" szóval ezt jól elszúrta kishi, pláne ha most az fog kijönni a dologból, hogy oro a shodai fia, ami azért cikis, mert az unokája meg a vele egyidős tsunade. bár ugye... vén kecske is megnyalja a sót. Smile

a yondi teleportja más mint tobié. tobi úgy tűnt, mintha "belebújna a téridőbe". (sajnálom, de nem tudok szebb kifejezést rá) ellenben a yondiról valami olyasmit olvastam, hogy a kuchiyose féle megoldással dolgozott, azaz "megidézte magát" oda ahova kellett, ráadásul úgy, hogy a jutsu előre elő volt készítve, azaz a helyszínen nem volt látható, hogy hogyan készül. ott már csak aktiválta. úgy meg gondolom nehezen másolható.
(na most utánanézek, mert így hirtelen nem találom hol olvastam -gondolom a wikipédián. ha megtaláltam linkelek, ha meg kellögem előbb találná meg a databookban, akkor cáfoljon. Smile)
EDIT: sajnos úgy nézem a wikipédiából a hiraishint pont törölték, de megtaláltam máshol.

tényleg... akkor most meg kellögem veszett el?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 8:10 pm

Te JÓ ég!!!NARUTOPEDIA lol!

Megáll az eszem!!!Gondolom te örülsz neki a legjobban, Yuriko-chan!

Látom sikerült megtalálnod az összes gyenge pontot abban, amit írtam, hiába ma nem volt elég az 5 óra alvás... Sleep

Legközelebb megpróbálom kicsit összeszedettebben leírni...
Jira döntése egyszerűen az volt, hogy nem adta fel és megszerezte azt az információt Peinről, amivel majd el fogják tudni pusztítani.
És igen, Pein elpusztítaná(vagy legalábbis megtizedelné) a világot, ha Naruto nem darálná be, de hát melyik rosszfiú nem tenné ezt? Az animés/mangás rosszfiúk vagy meg akarják hódítani az egész világot vagy el akarják pustítani.Újabban vannak olyanok is, akik a hallhatatlanságot keresik, mint Oro vagy Madara.Madaráról se hiszem, hogy pacifista módon szeretné elérni a céljait (ami nyílván az ems MÉGTÖKÉLETESEBBÉ tétele, mert valami nem működött rendesen az ems-ben és az öregedés lassan elkezdődött...vagy Madara annyira megsérült Shodaival való küzdelmében, hogy tényleg újjá akarja tenni a testét)

Ööö...úgy akartam mondani h Tobi lemásolta és tökéletesítette, átalakította a jutsut. Olyannyira, hogy nem kell neki hozzá még seal se. Yondinak asszem ott voltak azok a spéci kunaiok, azokkal idézgette meg magát más színhelyeken.Ezzel szemben Tobi a saját testrészeit is bele tudja idézni ebbe a dimenzióba/téridőbe(ez egy másik gondolat, h ezt a sharingan segíti), a kérdés csak az, hogy akkor hol a gyenge pontja és hogyan lehet ezt a jutsut eggyáltalán kikerülni...nyílván ki kell meríteni eléggé, hogy ne legyen ereje használni.
Tényleg, Madara annyit kérkedik azzal h sok chakrája van meg minden, de azért a kyubbi-Naruto csak bealázná, nem?

Hová tűnt Kellögem?Hová tűnt Kellögem??? Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 8:58 pm

aludhatnál egy hétig egyhuzamban... az se állítana meg engem és a sokéves tapasztalatomat, hogy... megtaláljam a csomót a kákán Smile

orónak és madarának a halhatatlanság spec már megvan. (ahogy eddig minden akatsukisnak is megvolt valamilyen szinten itachit meg deidarát leszámítva... aztán fűbe is haraptak szépen sorban Smile) és orónak az összes jutsu kell, madarának meg tudjisten mi... feltehetően még több hatalom.

ytg írta:
úgy meg gondolom nehezen másolható.
mert a jutsut látni kell ahhoz, hogy másolható legyen. talán sasuke mondta deidarának, hogy ha nem akarja, hogy meglessék a jutsuját, akkor dugja el a kezét miközben nyomja.
meg aztán az idézés egy az egyben történik. tobi meg ha jól emlékszem (lusta vagyok visszanézni) volte egy kocka mikor még csak félig volt eltűnve. (a felső része) és a következőben meg már teljesen.

a másik jutsuja, amit szerintem nem keverendő az előbbivel, miszerint át tud kényszeríteni testeket magán... feltehetően az lesz az ellenszere, amit kishi már bedobott ellene... a bogaraknál annyi bogár ugrott rá egyszerre, hogy nem tudta mindegy átjutsuzni a testén... és kénytelen volt elteleportálni. ebből majd gondolom az lesz, hogy naruto ráugrik 200 KB-nal, és el se tud majd teleportálni, mert jó erősen fogja és ha teleportál akkor megy majd vele. (na jó... a teleportra még ki kell találnom valami jobbat, mert ugye így a bogaraknak is menniük kellett volna... hacsaknem azok nem jutsuként kezelődnek ilyen szempontból.)

ja és a kyuubi-naruto pont hogy nem alázná be madarát, mert az első faroknál már benn lenne a ketrecben aztán szétrúgná a s... hátsó felét, még mielőtt a második farok megjelenne. lásd sasuke. (pedig ő gagyin nyomta.)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 12:51 am

Kinyírták kellögemet! Szemetek!!

megláttam mi tört ki belőletek és visszafordultam lelkierőt gyűjteni... tudni kell h mostanában hanyagolom a Narutot nemcsak mer nem volt fórum de meg is kopott a fanatizmusom ereje szal inaktívabb lettem amit rögtön azzal bizonyítok h nem olvasok vissza... de majd holnap.. talán;

elméletem most épp nincs de összecsapok egyet itt helyben, ehhez nagyon értek hogy aztán yuriko-chan kiéhezett velociraptor módjára szaggathassa szét; (v beírok pár kulcsszót az elmélet-generátor programomba amiből rögtön kidob egyet a szokásos sémára.., de legalább vannak itt akiknek még új lehet)


hmm... naszóval..:

csak elindulok egy vonalon aztán még dolgozok rajta...sztem a naruto sosem volt még olyan kaotikus mint most, már fogalmam sincs ki mikor mond igazat és mi a valódi célja..

szal az jutott eszembe h bár madara megszerezte az örök MSt, az a "halálakor" (amit most átugrok h mi is történt és hogyan) elvesztette azt... az örök MS 2 Ms ből áll tulajdonképpen ami egybeolvadt... az egyik felét madara elveszítette és az a klánban öröklődött tovább.. lehet ő tervezte ezt el így eleve, teszemazt belesealelte a gyerekébe (mer miért is ne lenne neki... jó dolog az erő de valamit azér mégsem helyettesít) mint itachi tette most sasukeval és kamu MSel indult harcba a shodaial v mittomén; a lényeg h az ereje egy része a klánon bellül maradt aminek visszaszerzése speciális körülményekhez köthető; a kyuubinak is köze lehet a dologhoz de most ezt is kihagyom;
most ugrok egy nagyot és fenntartom a jogot az elmélet fejlesztésére..
még az jutott eszembe h az uchiha klán mindenképpen áldozatul esett volna vminek és konoha ezt akarta megelőzni azzal h maguk mészárolják le őket ezzel lehetetlenné téve h a madara számára megfelelő körülmények közt haljanak meg... csakhogy nem számoltak vele h itachi előtte már összeszűrte a levet madarával és mégiscsak úgy nyírta ki őket tobival karöltve hogy nekik jó legyen és csak megrendezte h ez a konoha féle verzió volt; de itachi vhogy madarát is átb*szta;
felszabadította az MSét, de nem volt hajlandó kinyírni az öccsét az eternal MSért amire Madarának szüksége lett volna h a 2 eternal MS ből összegyúrja az über eternal MSt (ami már olyan örök hogy még a 4es metró megépülését is látni fogja... na jó, ez gyenge volt de kellett h oldjam a feszültséget Smile);
helyette életbenhagyta sasuket... testvéri szeretetből vagy mert nem szimplán az volt a terve h keresztbetegyen madarának hanem megvoltak a maga elképzelései az uchiha klán újjáélesztéséről, ezt most átskippelem; Madara nem tudott tovább lépni Itachi MSe nélkül, de nem is kellett, mer nemcsak folyamatosan vakította itachit a dolog, de az elméjét is megbetegítette, napról napra nőtt Madara hatalma itachi fölött, így csak idő kérdése volt a dolog; Itachi tudta h mi lesz a dolog vége ezér azon munkálkodott h a gyűlölete lévén erősebbé tegye sasuket és rátukmálja az MSt...mikor látta h ebből nem lesz semmi megpróbálta megöletni magát sasukeval v belesealelni az MSét, ez utóbbi össze is jött neki; most sasuken a világ szeme, Tobi megkörnyékezi mint várható mer sasuke beleegyezése nélkül nem sokra megy, a kyuubi szintén kulcsként szolgálhatott, talán az volna a hegesztő ami a 2 eternal MSt összeforrasztja Madara lelkével Sasuke testébe; talán sasukenak most csak 1 szimpla MSe van, de ha kiszabadítja Narutoból a kyuubit, kinyírja a kyuubitlan narutot a dögöt meg besealelik 2 legyet 1 csapásra megvalósul Madara álma;

hát ez nem lett olyan lightos mint terveztem viszont annál jobban bűzlik.. sztem kishimoto sztorijáéban a dolgok jelenlegi állása szerint könnyebb plotholet találni mint valamirevaló elméletet kovácsolni de hát kishi biztos kimagyarázza... ha nem az se baj, amíg sasuke bennevan a sok sasuketard úgyis megkajálja;

no megin eltűnök egy időre;
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Manga - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manga
Vissza az elejére 
3 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto Manga-
Ugrás: