Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Manga

Go down 
+6
ytg
Kellögem
Kagami
Taira
Itachi
Murphy17
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2009 8:42 pm

biztos én néztem túl régen spoilereket, de amit én láttam abban annyit mondott a mizukage, hogy valaki manipulálta az elődjét. amin mi már meg se lepődünk...

kumoból ki lett volna? ott mindenki vagy jinchuuriki... vagy raikage... vagy a hyuugák is leverik álmukból fölverve is. és még ő jártatja a száját, hogy az erősebb marad életben Smile

bijuu teljes formát felvenni nem nehéz... (gaara is simán megcsinálta egészen kis korától kezdve) visszajönni belőle húzósabb Smile

a jinchuuriki nem ér semmit az akatsuki ellen, elvégre az az utolsó fegyver amit danzou hajlandó lenne bevetni, nehogy megkaparintsák. (tud valamit amit mi nem?) ha szavaznom kellene én azt mondanám, a mist erősebb.

danzou onnan tud madaráról, hogy konohában él. és van a határon egy elég szembeszökő szobruk madaráról. Smile amúgy még kakashi is tudott róla, úgyhogy ez nem nagy szám. biztos ez is csak a kyuubi támadás után lett tabu téma, vagy egyszerűen az itachi féle mészárlás után nem volt aki beszéljen róla, és azért vagy meglepődve.

az amateratsu madara arcára van belőve. és danzou arcát már látta. (különben is minden sharingan egyforma, csak a MS-ok különböznek)

csodás. az ilyen bezzeg mindig bejön Smile

oróra gondolsz? mi van vele?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2009 1:53 am

És ezt hol tudja bizonyítani? Nem tudom, hogy olvasol-e Harry Pottert de ott az imperius-átokkal bárki bárkit tudott irányítani és befolyásolni de később nem tudták bebizonyítani, így amikor jött a nagy számonkérés, hogy ki volt a gonoszokkal, akkor mindenki azt valotta hogy: "Ó, én csak átok alatt álltam!"
Ha a Yondi mizukage ráadásul már meg is halt...így gyakorlatilag bevalotta, hogy volt hozzá közük.

Eddig Kumoból mindenki baszott erős volt.Ööö...na persze a byakugan a gyengéjük, de hát van ilyen is.Konohában meg senki se inmunis a sharinganra...majdnem.

Az a helyzet, hogy eddig bebizonyosodott, hogy a jinchuuriki egy totális kolonc a falu nyakán, eddig kb Garaa volt csak hasznos, meg Naruto, de ő se azért, mert ő jinchuuriki. Ezen az alapon persze, hogy nincs értelme a dolognak.Viszont az utolsó jinchuurikit meg kell valahogy védeni ha már van, nem?

Úgy értem, hogy azt, hogy ő az akatsuki igazi vezére. Mert madaráról mindenki tudta ,hogy kicsoda, csak éppen halottnak hitték úgy...Shodai óta. Mind1, közben beugrott, hogy Sai küldött neki e-mailt az előző részben és Kakashi megkérte, hogy tájékoztassa Madaráról.Szóval valószínűleg onnan tudja.

Az amaterasu a sharinganra volt beállítva.Ezt Tobi mondta.

Nem Oróra, de őt hol látod?Mert én nem látom... Very Happy Mást viszont igen.

OFF: Ma volt a Kakashi Gaiden anime-verziója! Két epizódban volt összesűrítve, kicsit rövidebbnek is éreztem, de jó volt.Csak kell hozzá zsepit készíteni! Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2009 9:52 am

befolyásolni nem csak jutsuval meg átokkal meg sharingannal és hasonló eszközökkel lehet. elég hatásos tud lenni az is, ha csak telebeszélik a fejét sületlenségekkel.
bizonyítani pedig úgy lehet, ha találnak tanút aki látta mindig egy fura maszkos alakkal beszélgetni Smile

a mindenki az kit is takart? a jinchuurikiket meg a raikagét? Smile mert a többiek egyelőre csak királyul néztek ki, de nem mutatták semmi különösebb jelét, hogy ők majd lenyomják egyedül a világot.

a mizukage is "hasznos" volt. hacsak nem dísznek tartották mistben. Smile
és a védelem állhatna abból is, hogy konoha megkapja, hogy védje a kyuubit bármi áron, a többiek meg addig lenyomják az akatsukit.

akkor én rossz fordítást olvashattam... bár amúgy sem logikus... még ha itachi nem is tudta, hogy danzounak van sharinganja (vagy csak egyszerűen nem érdekelte, érthető okokból...) akkor is nem számított pl. arra, hogy sasuke majd valamikor a falu ellen fordul, és harcolnia kell pl. kakashival?? (kültői kérdés volt, erre itachi bizonyíthatóan számított, csak kishi nem Smile)

hm... azt mondod sasori? hm... azzal is csak az a gond, hogy sok értelme nincsen. még ha az élő bábuit használná... mondjuk a megjavított kazekagét... vagy a 100 fős bábusereget... azoknak lenne értelme, mert olyat tudnak amit más bábu nem. de sasori pont hogy a bábozásban volt jó, amit meg úgyse ő csinál így agyonhalva, hanem a kezelője... tehát eléggé értelmetlennek tűnik számomra.

hm... megnézem... zsepi minek?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2009 4:30 pm

Még rosszabb!Ez esetben gyakorlatilag ők a felelősek a megalakulásért. A maszkos fickót mindenki látta, Kisame gyakorlatilag azt is tudta, hogy ő a valódi Mizukage(ez nálam kizárja azt, hogy ő tényleg átpárolt volna és együttműködött Madarával).
Ötlet: mivel Madara tudja irányítani a bijuukat, lehet hogy valamilyen mértékig a jinchuurikiket is tudja...nemtom, ez azért lehet, hogy rossz feltételezés..

Samuiék nem tűntek gyengének...de mind1, ezen az alapon a Mist, Sand és Rock is gyenge...

Nyílván.Bár nem sokat tudunk róla...

Sleepyfans néha félrefordít...Itachi pedig nem gondoskodhat mindenről. Ugyan ki neki Kakashi?..

Azt mondom Sasori.Meg azt, hogy Sasori amúgy is át volt már alakítva és a saját teste is sokmindent tudott már alapból(lánszóró, rotációs kapa a hátán,stb...).Persze a legnagyobb jutsuja a 100 bábos jutsu és a Iron Sand, de így is elég félelmetes fegyver lesz Kankurou kezében...

Hmm...Sai azért nem semmi! Most akkor össze akarja hozni vagy szét akarja választani Narutót és Sakurát? Bár talán az előbbi...
Viszont elég elhamarkodott az egész Sasukés dolgot Sakura nyakába varrni. Ezt mindketten akarják, Naruto a part2ben talán még jobban, mint Sakura. Oké, hogy köti az ígérete, de nem az a fő célja, sajnos ezt Sai képtelen belátni. De talán ki fogja tudni csikarni, hogy Sakura feloldja Narutót az ígérete alól...amivel végső soron engedélyezi, hogy szétrúgja a seggét! Laughing

Ööö...nagy a hőség és az emberek hajlamosak túl sokat használni a légkondícionálójukat , amitől megfáznak nyáron. Az én orrom is csöpögött a 2. epizód végére, így nagyon bosszantó volt a legjobb jeleneteknél zsepi után kutatnom.. Laughing
Csak nehogy veled is ez történjen!
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2009 11:49 pm

mellesleg jelzem... nem a jinchuuriki mizukage alapította az akatsukit. őt csak manipulálták egyes, az akatsukival kétes kapcsolatban álló elemek. aki sejtésünk szerint madara volt. ami egyáltalán nem biztos, mivel ugye kisame azt mondta, hogy ő a mizukage, ami azt sejteti, hogy tényleg az volt... azaz esetleg a sandaime mizukage lehetett. (vagy az első, mint azt korábban szerettem volna hinni és most vissza kellene keresnem, hogy hogyan is bizonyosodott be itt, hogy nem az első, aki lehet most hogy mégis, de lusta vagyok hozzá, bocs. Smile)
tehát időrendben: madara mizukage egy ideig, de aztán valamiért otthagyja a melót. pain megalakítja az akatsukit. madara felkarolja őket. oró otthagyja konohát, és beáll az akatsukiba. akkortájt járt mistben is... ott szedte össze kimimarot, akiket épp üldöztek a vérvonaluk miatt. tehát madara már nem volt mizukage akkor. ennyit tudunk biztosan.
amúgy meg azt lehet manipulálni aki hagyja magát. ha igen akarják az imperius átok is megtörhető. Smile

a sandet aláírom, hogy gyenge... a rockból és mistből nem láttunk eleget, hogy komolyabb elképzeléseim lehessenek. (illetve egy csomó durva mistes missing nin volt már, de az nem jelenti, hogy akik ottmaradtak azok is durvák.) mindenesetre egy olyan falut, ahova simán betör az ellenség, aztán elrabolja a második legerősebb harcosukat... aztán kis időre eljátsszák velük ugyanezt megint, csak akkor a legerősebb tűnik el... azért mikor kisame és itachi ellátogatott konohába, legalább voltak akik képesek voltak fölvenni a harcot, ha nem is túl hosszú ideig.

közben kerestem binktopia változatot... ott tényleg sharingant írnak.
kakashi az az alak, aki megállíthatja sasukét a sharinganozós genjutsuzós ámokfutása közepén, lévén, hogy rá nem hat a szimpla genjutsu, csak akkor fog érdekesen nézni mikor elkezd ténylegesen égni a feje.
(mellesleg mivel visszaolvastam, hogy tényleg sharingant mondanak, tobi mondott olyat, hogy még szerencse, hogy voltak titkai itachi előtt is, mert akkor már nem élne. mondta ezt miután az amateratsu nem vitte le a fejét. tehát itachi nem tudott róla, hogy madara anyagtalanná tud válni vagy mi a szösz -sasuke is eléggé meglepődött mikor látta, tehát nem lehet olyan egyértelmű a dolog- viszont ezek alapján valami egyszerű módon megkerülhető a dolog... olyannyira egyszerű módon, hogy akár sasuke szemébe lehetett volna ültetni az amateratsu mellé)

lángszórózó és földművelő babák szerintem voltak korábban is. ha nincs valami spéci képessége amit semmi más baba nem tudhat a világon, akkor nincs sok értelme használni.

össze akarja hozni. a terv az, hogy sakura mutassa ki az érzéseit narutonak, mert most azzal "bántja" hogy nem teszi. (én csak kilogikáztam, egyet nem értek vele Smile)
ja, és nem a sasukés dolgot varrja a nyakába, az csak a hab a tortán. sakura azt az ígéretet elvileg feloldotta már akkor mikor meglátogatta narutot a kórházban. csakhát narutonak ennyi nem elég, hogy a szavát visszavonja. Smile egyébként a s*ggszétrúgás benne van így is a pakliban, mert ugye naruto annyit akar össz-vissz, hogy sasuke jöjjön haza. "báj forsz if neszeszeri". azaz talpig gipszben is megfelel, csak otthon legyen Smile

a légkodni sose megy 26 fok alatt... annyitól meg csak nem fázok meg.
(és nem gondoltam volna, hogy a végére megszokom, hogy a felnőttkori hangjuk szinkronizálja a gyerekkori énjüket is... az elején még nagyon idegesített. btw. a rock ninja csak szerintem sikerült nagyon mugenesre?)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2009 10:28 pm

spoilereket olvasgatván... nem állítom, hogy tökéletesen értem mi a helyzet... úgyhogy csak amivel teljesen tisztában vagyok.
ha jól értettem a halott byakuya szemét átültető halember azt sugallta, hogy danzou a halott uchiha (kinemmondomanevétrendesen) shinshun jobb felét nyúlta le?
csak mert azt bírom a doujutsukban, hogy aktiválósak. tehát pl. a halott uchihák sharinganja átmegy sima szembe. (ha csak kiütik őket már akkor is) meg a hyuugáknak is be kell kapcsolni, hogy működjenek a speciális dolgok. ezért volt fontos, hogy obito még életében adta oda a szemét kakashinak. meg ezért merték a halott hyuuga holttestét elküldeni kumoba, mert halottan semmit nem kezdhettek vele. (jó, ott volt seal is, meg hogy nem használhatott tiltott technikákat... ami bekever, de ezek ellenére ha simán kiszedik a szemét és berakják valakinek, az az illető majd tojik a sealre.)
ja, és ha ebből azt akarják kihozni, hogy danzou úgy járt az uchihával mint kabuto oróval... Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 12:30 pm

Spoilerek most már tetemesebb mennyiségben vannak kint, kezdem kapisgálni a dolgokat:

Azt mondod Byakuya meghalt?! NEEEEEEEEEEE!!!! Crying or Very sad affraid Nem is olvasok többé Bleachet.... Laughing

Ao, a mistes testőr harcban szerzett egy byakugant ami tökéletesen működik és szűri a genjutsukat is.Csodás!Szerintem, ha a fő családból szerzed a szemet, az nincsen lesealezve. Ezért küldték többek között inkább Hizashi hulláját. Abban lehet valami, hogy még élnie kéne amikor átadják a szemet, viszont ez abszolút nem támasztja azt alá, hogy Itachi szemét már jóval a halála után akarta Tobi átültetni Sasukéba...szóval nem biztos, hogy élnie kell hozzá, hogy működjön.

Danzou jobb szeme Shisuié, ami máris 3 teóriát dönt meg:
Danzou=Madara
Danzou=Obito
Danzou=Madara öccse

Az kérdéses csak, hogy akkor mi a fenéért vallotta be a gyilkosságot Itachi? Azaz...nem vallotta be, de akkor meg hogy a mákban lett másnap ms-e? Shocked Esetleg direkt Danzou számára ölte meg, vagy Danzou megvárta míg Itachi ott fojtogatja Shisuit a folyóban, aztán kiszedette a szemét a Root-al? És akkor hogy a fenében nem tűnt fel senkinek, hogy hiányzik 1 szeme?
Lesznek itt homályos dolgok bőven...

Amit meg végképp nem értek: mi a fenének akarja az ex-genin 12 kinyírni Sasukét? Egyértelmű, hogy senki se akarja,hogy megöljék azért mert akkor létrejön ez a "gyűlöletlánc", de ha saját kezűleg végeznek vele, az rendben van? Ez a rész itt totál érthetetlen...milyen célt szolgál ez? scratch
Majd jövő héten:
Sakura:"Naruto! Változtassuk mag a tervünket! Ne hozzuk vissza Sasukét, inkább végezzünk vele!"
Naruto: "WTF?"

A vége viszont már sokkal izgalmasabb:Tobiék hátbaszúrják Sasukét...de mire is jó ez nekik? Ráadásul zetsu pont akkor zúz be a tárgyalásra amikor épp egymásnak esnének a Kagék? Most majd mindenki jól kirohan és bújócskáznak majd? Very Happy

Edit: Hirtelen ötlet: Sasukét most elfogják és elrendelik a kivégzését. Csak akkor úszhatja meg a dolgot, ha kiderül, hogy ártatlan Killer Bee elfogásában, amihez meg kell őt találni az enka ninjáknál. Persze van időlimit, Narutoéknak időben haza kell érniük Beevel...
Mmm..ez csak azért nem logikus, mert Bee elfogása nem Sasukén múlott, ha rajta múlott volna, Bee most halott lenne már! Ettől függetlenül valami ilyesmi fog történni..
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 7:16 pm

bocs. kissé kevertem a szezont a fazonnal. ilyen későn előfordul.

király. a többi byakugan tudtommal nem szűri a genjutsut. szerencsés alak, hogy pont ilyet fogott ki. Smile
tudtam, hogy a seal be fog keverni. a főcsaládé természetesen nincs lesealelve, de ha aktiválás nélkül szedik ki, akkor használni nem tudják, max megtudhatják, hogy hogyan működik. kakashi se tudja kapcsolgatni ki-be a szemét, egyszer bekapcsolva maradt, és most a legtöbb amit tehet, hogy letakarja, hogy ezzel is csökkentse a "fogyasztást". ennek az okára meg még itachi világított rá annak idején... kakashi azért gagyi, mert nem uchiha, ezért nem tudja kihasználni a szeme képességeit. ellenben mivel sasuke uchiha, ezért simán tudná használni itachi sharinganját. viszont ha ez így megy tovább, akkor teljesen értelmét veszti a kekkei genkai.

viszont jöhetnek új teóriák. mint pl. shisui = madara öccse Very Happy

és ami még szebb... élve kellett, hogy kiszedjék a szemét. tehát: itachi "lefogta" valamilyen jutsuval... kiszedték az egyik szemét (akkor már miért csak egyet?) berakták a helyére danzouét (vagy simán ellőtték a fejét sörétespuskával -mert ugye mindenki pofon lövi magát mielőtt a folyóba vetné magát öngyilkossági kísérletként Very Happy) és máris senkinek nem tűnt föl semmi.

sasukét elfogják, ki fogják végezni, de jön shirohige és lyukat üt az égbe földrengéssel Very Happy bocs, a többit nem nagyon értettem már a spoilerben se, nemhogy amit te mondtál, úgyhogy inkább megvárom a mangát Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2009 12:30 am

na, a manga alapján. (aztán részemről egy hét nyaralás.)
igen... a byakugan valóban nem szűri a genjutsut, tehát egy mondatban látni, hogy "nem látom vele a genjutsut, de a yondi mizukagéét láttam"... hááát...

az jutott eszembe... ha danzou átvette shisui képességét, akkor simán meggenjutsuzhatta a hullát megtalálókat, hogy semmit ne vegyenek észre. (hú, tisztára mint aizen. Very Happy)

madarának és zetsunak nem feltétlenül az a terve, hogy hátba szúrják sasukét. szerintem egyelőre csak két dolgot akarnak: 1. a kagék ne tudjanak megegyezni. 2. legyen harc, lehetőleg minél nagyobb.

sasukével naruto fog harcolni, mert ott van. muhaha.

szöget ütött a fejembe, hogy ok, hogy mindenáron le kell számolni azzal, hogy az érzelemmentes tudomisén, meg a way of the ninja, meg harci gépnek kell lenni, az a menő... de azért hogy hisztizhet már egy fél falu (főként a nők) egy olyan valaki miatt (aki főként melegnek látszik) akinek legsürgősebb tervei között most épp a teljes falu teljes lakosságának teljes kiírtása, beleértve elsősorban danzout, de nem utolsósorban a hisztizős idiótákat... számomra ez már sok.

opsz... amit kifelejtettem: danzou utalt rá, hogy nem ő manipulálja a moderátort. mert gondolta magában, hogy "tetszik neki amerre tart a beszélgetés". magának meg csak nem hazudik az ember!? de akkor ki? vagy a danzouban élő uchiha manipulálja és danzou nem is veszi észre?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeVas. Aug. 09, 2009 11:33 pm

És soha nem is szűrte...de attól még láthatta a chakraáramlásban a változást , lehet h a mizukagéban is látott valamit, Obito is látta Rinen, hogy genjutsu miatt összezavart a chakrája...

Lehet, hogy Shisui nem Ao-n, hanem a társain alkalmazott ilyen genjutsut amit Ao tisztán látott byakugannal...ha őt genjutsuzta volna shisui, azt nem szűrte volna.

Igen, ha Sasukét el akarnák tenni az útból, már megtették volna. De mit akarnak így mégis elérni?Tény, hogy így nem tudnak megegyzeni a Kagék de mi lesz így? A Raikage biztosan üvöltve rohan ki Sasuke után(ajajj) de addig a többi Kage mit csinál?Vagy ehez az egészhez pont a Raikagét kellett kizavarni, hogy a többiek megszavazhassák az abszolút hatalmat Danzounak? Továbbra is úgy gondolom, hogy az egész úgy van kitalálva, hogy Sasukénak meg kell tennie valamit, amit Madara nem tud megtenni.Ha a Kagék halálát akarná, megtehetné simán...azt viszont Sasuke nem teheti meg!

Azt nem mondtam, hogy nem Naruto kapja el. Neki elég esélyes... Very Happy

Ne feledd, ők ezt nem tudhatják.Nem tudják, hogy Sasuke mit akar. És se Ino se Sakura nem szerelmes többé Sasukéba, de ettől függetlenül még rosszul érinthette őket a fejlemények, hiszen azért lógtak vele anno nem keveset. Tenten és Hinata sose beszélt vele, így őket érhető okokból nem érdekli a dolog. Kicsit gondolkodtam, hogy Shika miért vette így a kezébe az irányítás és aztán eszembe jutott, hogy az Asuma-incidens óta ő utálja a legjobban az Akastukit, akik ráadásul most a falut is a földdel tették egyenlővé, így már jobban érthető, hogy miért alakult ki a lincshangulat.
Shika akarja a legjobban a genin 12-ből az akatsuki pusztulását, abból meg nem csinált régebben se titkot, hogy megbízhatatlannak tartja Sasukét és eszében sincs visszahozni. Tarthat attól is, hogy Sasuke az újjáépült Konohát egy régi baratján keresztül próbálja majd megkörnyékezni és elpusztítani, ami elég jogos félelem.
Ettől függetlenül még nem logikus, hogy pont ők menjenek most utánna...bár végül is arról még nem volt szó, inkább az derült ki, hogy mennyien hiszik Sasukét bűnösnek. Ami elég vicces tekintettel arra, hogy mindenki elhiszi amit Kumo mesélt róla, akiknek aztán a legkevésbé kellene hinniük...

Igen, az nekem is feltűnt.És Mifune is csodálkozott.Szóval lehet, hogy itt pont nem manipulálta őket. A damiyot viszont valószínűsíthető, most, hogy ezzel lebukott, igencsak romlottak az esélyei, mint Hokage. Ha Zetsu nem jelenik meg, itt vér folyt volna.

Jó nyaralást! Very Happy
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2009 7:43 pm

bár ez feltehetően csak az én véleményem... de byakugannal genjutsut kiszűrni a csakraáramlás változásából olyan, mint nagyítóval tigrist fogni. a byakugan a részletekben jó, a genjutsu meg az egész rendszer változása. ha viszont mégis lehetséges a byakugannal észrevenni... akkor jogos lehet a technikai kérdés: ha valakit tenketsun ütnek elmúlik a genjutsu róla?

feltételezem most ao társaira gondoltál és nem shisui társaira. bár az se sokkal jobb, mert ha minden ellenséget meggenjutsuz, akkor miért hagyná ki pont aot?

volt egy kis időm ezen gondokozni... a kagék legjobb stratégiája: előbb gyilkol, aztán kérdez. azaz: megölik zetsut, aztán elkezdhetnek gondolkozni rajt, hogy: 1., igazat mondott-e? 2., miért mondta, amit mondott? 3., biztos, hogy azt kellene csinálniuk amit elvárnak tőlük?
szerintem tobinak sasuke valami uchiha feketemágiához kell. (pl. akkor éledhet föl a testében madara, ha konoha vesztét kívánja, tudomisén)

de pontosan tudhatják, hogy nem akar visszajönni, ellenben durván erős, és nem egy egymagában is komoly katonai erőt jelentő missing nint tett el láb alól. (legalábbis ők úgy hiszik) illetve beállt az akatsukiba akik megtámadták már sunát, kumot és konohát is több ízben, nem kis károkat okozva amerre csak jártak. (madarat tolláról, ninját felhőmintás köpenyéről)
és logikus, hogy miért ők mennének utána. shika elmagyarázta. azért, hogy megszakítsák a gyűlölet láncát, hogy sakura és ino ne álljanak bosszút sasuke miatt, és kumo sakurán és inon, és shikáék inoért, és így tovább. mert az háború. és az rossz. és a rossz már a sötét oldal kapuja. Smile (lényegtelen kérdés, hogy ha sakura és ino nem lenne hülye, nem kellene őket megbosszulni, ezért ezt most nem is fejtem ki Very Happy)

szerintem nem romlottak az esélyei. elvégre konohában még senki nem tud a dologról, és nem véletlenül a saját embereit vitte magával.

ja, és a legjobb az, hogy egy hétig mangahiányom volt, erre hazajövök, és rádöbbenek, hogy a héten nem volt semmi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 10:35 pm

örli spoilersz. muhaha

szóval madara terve, hogy sasuke megsötétül, bár nem értem miért kellett ehhez zetsu.

zetsu felteszem ha megeszi a halott felét visszanől.

a raikage idiótább hirtelenharagúbb, mint gondoltam.

danzou azt hiszem mégsem nyert sokat a dologgal, most mindenki őt vizslatja, hogy vajon genjutsuzik-e.

yamato elgondolkodhatna rajt a későbbiekben, hogy a shodai hogy győzte le madarát. és elmagyarázhatnák mi ez az anyagtalansága...
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22, 2009 8:41 pm

elnézvén sasuke csakráját... kitaláltam egy egész pofás elméletet, hogy a bijuuk úgy keletkeztek, hogy erős ninják megdarkultak, aztán odáig fajult a dolog, hogy a lelkük ketté vált yinné és yanggá és egy egyik maradt a ninja a másik pedig lett a bijuu... és amíg az egyik fél él, addig a másik sem tud meghalni, blabla. ez azért lenne így nagyon jó, mert magyarázot adna például egy olyan aprócska kérdésekre, hogy hogyan történhetett, hogy az első hokage elosztotta a bijuukat a falvak között, aztán meg madara hirtelen rátámadt eggyel, ami valamiért nem volt benn a felosztásban, a falura. mert ha történhetett így, akkor az azt jelentené, hogy a kyuubi madara lelkének a másik fele. azaz ezért nem halt meg a VotE-ben. (sőt akkor jöhetne a "lelke vándorolt a világban mivel a horkruksza még élt, aztán egyszer csak rátalált obito testére" elmélet Smile) vagy mondjuk arra is választ adna, hogy a yondi miért csak a kyuubi lelkének a felét zárta narutoba.
és most madara terve, hogy csináljon egy még a kyuubinál is erősebb bijuut sasukéből, és azt is belegyúrja a bijuus boszorkánykonyháján a készülő új rettenetességbe.

milyen kár, hogy az egész elbukik azon, hogy visszaolvastam megerősítésként, és jiraiya világosan elmondta, hogy a yondi ketté szedte a kyuubi lelkét a sealeléskor. :S
(viszont ha már visszaolvastam rádöbbentem, hogy jirának azt jósolták, hogy a döntése megmenti a világot... és belegondoltam, hogy gyakorlatilag ha akkor nem hal meg csak elbújik a tó fenekén amíg pain elhúz a búsba akkor ugyanott tartanánk, csak lenne még egy félkezű élő jiránk is aki rokkantnyugdíjasként nem győzne perverzkedni. szóval miért is mentette meg a világot a döntésével?)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 2:31 am

Mert Naruto ettől szedte össze magát és győzte le Paint. Ha Jira túlélte volna nem akart volna ennyire győzni...nem akarta volna ennyire szétverni! Laughing

Az más kérdés, hogy végül nem tette meg de az már csak ilyen technikai gikszer...

A chakra-darkulás szerintem nem változtat át bijuuvá, bár nem jelenti az ellenkezőjét se. A helyzet az, hogy végül ki fog derülni, hogy az uchihák nem emberi származásúak, de minimum másvilági szörnyek, akiknem nem lenne szabad létezniük Narutóék világában. De lehet ez a darkulás csak szimbólikusan azt jelezte, hogy Sasuke szemében az emberi jogok szépen eltűntek, eljött az ideje annak a kegyetlenkedésnek, aminek hajlama már többször megmutatkozott nála...

Múlt héten volt egy különös álmom...azt álmodtam, hogy Tobi valójában Sasuke a jövőből, csak valahogy képes az időben utazni. Majd jött ez az új chapter erre ő pont úgy kezdett a végén Sasukéről beszélni, hogy azt hittem önmagáról beszél... Laughing
És..te jó ég, máris van thread az NF-en erről! Ezt nem hiszem el!!!!

Az viszont szinte biztos, hogy elhamarkodott volt azt gondolnom, Madara Sasukétől akar valamit kicsikarni. Most mert szinte biztos, hogy az egészet Naruto miatt találta ki, el se merem képzelni, hogy mit akar tőle az éjszaka közepén!Megkérdezni, hogyan vette rá Nagatót az árulásra..nane! Azt akarta, hogy Naruto megkérdezze, hogy mi a terve Sasukéval és ezzel kapcsolatban jön most valami érdekes. Még az is lehet, hogy megpróbálja átállítani Narutót a sötét oldalara! Laughing
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeHétf. Aug. 24, 2009 7:16 pm

ezért mondtam, hogy el kellett volna bújnia, és akkor mindenki azt hiszi, hogy meghalt, és még naruto is összeszedheti magát.
egyébként ha jól sejtem akkor azon áll vagy bukik a dolog, hogy naruto szétverte-e paint a végén, vagy nem... (mert ettől függ, hogy megmenekül-e a világ... mert pain simán lenyomhatta volna narutot ha nem ha bele a mindenki föltámasztásába blablabla) és ez semmiben egyáltalán nem függött attól, hogy jira meghalt. a sok hülye marhaságtól amit előtte mondott kettejüknek igen... node hol van itt a nagy döntés és az ő következménye?

az elméletem lényege az lett volna, hogy nem sasuke változik ténylegesen egy az egyben bijuuvá, hanem a lelkének a sötét része, mikor majd 10 farkú démonsólyomként (hűdekreatív) kilöki magából. de ez most már mindegy, mivel bebizonyítottam, hogy nem lehetséges.

és uchiha "anakin" sasuke a raikagével folytatott harc után hörgő gépember lesz Very Happy

én két hete álmodtam, hogy danzou beszólt, amiért hibásan működik a ninja-adatbázis. gyanítom arról még nincs thread a nf-on. de te azért vigyázz, mert valaki lenyúlja az álmaidat! (jujj ebből kellene mangát csinálni)
amúgy ha tobi a jövőből jött sasuke lenne, akkor sasuke felismerte volna mikor megmutatta neki az arcát. feltehetően.

azért akarja tudni, hogy naruto hogyan győzte meg paint, mert madara a következőképpen működik: manipulálja az embereket, hogy azok gonoszak legyenek és gondolkodás nélkül gonoszkodjanak és akkor aztán mikor mindenki gonosz már nagyon akit manipulál akkor neki jó. ez van most sasukével is. no, ha én a helyében lennék, akkor kicsit félnék, hogy ha már a legjobb "tanítványomat" csak úgy átállították a jó oldalra mindenféle különösebb erőlködés nélkül, akkor nem lehet-e hogy ugyanezt meg tudják tenni az új kiszemelt sasukével is, és akkor ugrik az egész terv akármi is legyen az. szóval szerintem tök logikus hogy tudni akarja, mert így tud majd ellenlépéseket tenni.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2009 7:19 pm

MEGHALT SZASZUKE!!
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2009 9:25 pm

Csak szeretnéd! Laughing

Éppen Raikage fog elhalálozni...és jééé, Rokudo sennin egyenesági leszármazottjai Naruto és Sasuke! Laughing Na erre se számítottam! Milyen kár, hogy Tobi terve nem fog bejönni...

Mennyi az esélye annak, hogy végül Sasuke lesz a főellen?

Egyéb érdekes dolog nem történt, múlt hét is dögunalom volt! A Kage meetingen is csak a szájukat tépik a felek, ahelyett, hogy bunyóznának egy jót!
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2009 9:57 pm

jó, csak gondoltam földobom a hangulatot. (valahogy ez a mondat mindig bejön Very Happy)

én azért nem fogadnék a Raikage halálára. pláne, ha megérkezik az "erősítés" (mármint a sok éppen oda tartó nindzsa aki szeretné száját tátani a harc közben, aztán véletlenül belekeveredik és pont annyi ideig föltartják Sasukét, amíg valamiért elmegy a kedve az egésztől.)

ha jól értettem Naruto nem egyenesági leszármazott, az a Shodai volt, Naruto pedig csak örökölte a "tűz szellemét". ha jól értettem. mindenesetre így nem csoda, hogy Pain Naruto "megoldását" választotta Madaráé helyett. (de, így is az.)

én már régóta arra számítok, hogy Sasuke lesz a fő ellenfél. (lehet, hogy írtam is. vagy itt, vagy a régi fórumon) illetve jelenleg kb. 70%-ot adok neki, és 29%-ot madarának. (1%, hogy Kabuto teste felett átveszi Orochimaru az irányítást és visszatér kígyózni Smile) mert ugye azt már elég rég óta sejteni lehetett, hogy Itachi a legerősebb az Akatsukiban, és azt is, hogy Sasuke célja az, hogy erősebb legyen nála és megölje, és ugye ha ezzel végzett, akkor nem marad más erősebb ellenfélnek, mint Sasuke. igaz, közben kiderült, hogy ott van Madara, akit úgy számolok, hogy valahogy Sasukénak kellene megölnie, de az sem gond ha nem ő fogja, mert vele még akkor is lehet harcolni. csak akkor esetleg a győzelméből valahogy erőt meríthetne, és még inkább szembeszállhatna Narutóval.

a Tsuchikage nem csoda, hogy nem akar bunyózni, Gaara majd fog akkor is ha nem akar, a Mizukagétől valamiért nem vártam sokat amúgy sem, Danzou meg szerintem szeretne harcolni (bár sosem lehet tudni, azt mondta, hogy most nem tudja használni a sharingant, ami meg vagy igaz, vagy nem) csak nem hagyják. amúgy valamilyen szinten jobban is örülök ennek a leosztásnak, nem szeretem mikor mindenki mindenkivel harcol aztán két kardcsapás után váltás van, és több mint egy évig tart, mire előkerül az első bankai.

(hm... mégse szeretem az én új helyesírás-ellenőrzőmet, ami mindenbe beleköt (és Narutót mindenképpen Narkóra akarja javítani Smile). most úgy néz ki a szövegem -helyesen-, mintha nem is én írtam volna Smile)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 7:14 pm

na kérem.

Sasuke eléggé rosszul áll. remélem majd megmagyarázzák, hogy honnan tud nyomni Susano-t, mert nekem kicsit gyanús a dolog. más kérdés, hogy nem tudja rendesen nyomni hahaha. (azért megnéztem volna egy Itachi-Raikage harcot... egy olyan mindent-beleadok-nem-vagyok-a-halálomon fajtát Smile)

Tobi megmondta, hogy mire kellenek neki valójában a bijuuk, amin végül is annyira meg sem lepődök... de azért mégis. azt hittem legalább Pain képben van az Akatsuki terveivel kapcsolatban.
na de... ezek szerint nem az Uchihából lesz a bijuu, hanem a bijuuból lesz az Uchiha. amihez kellene Pain föltámasztó technikája, amin ugye konkrétan fel volt háborodva Tobi, hogy ez a jutsu neki volt félretéve. azaz egy lelket vissza kell hozni a túlvilágról, hogy a tökéletes Uchiha Madara előálljon. azaz Tobi mégsem Madara (még)?!
az egyetlen fennmaradó kérdés. miért van szükség Sasukéra?

röpke elmélet szerű elgondolás: lehet, hogy Killerbeenek van lopott sharinganja és azért tudja irányítani a bijuuját?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 4:03 pm

Ez a heti chapter nagyon emlékezetet engem a Feketék fehéren c. nagyon gagyi de amúgy egész szórakoztató filmre, ahol a böhömnagy feka pali üldözőbe vesz egy zsebtolvajt, aki próbálja menteni az életét a nőnek öltözött vadállat elől menekülve...

Raikage egy böhöm állat, képtelenség megállítani, eddigi tapasztalat úgy állt eddig, aki hozzáért az amterasuhoz= azonnal elájult ha nem égett szénné(mert Sasuke levette a lángokat). Ez a barom meg direkt belerohan, hogy jól tarkón csapja Sasukét... Laughing Ez vicc!
Kíváncsi vagyok, mi lesz, Sasukénak nagyon romlanak az esélyei, Juugo megsérült, Suigetsu megsérült, ha végül sikerül is végeznie Raikagéval, mi lesz a többivel? A jövő hétre sztem vége a harcnak, de ha Tobi nem lép közbe Sasukét elfogják!
Csak bejött amit sejtettem...Tobi jól összezavarta Narutót, nem Nagato érdekelte, hanem ez volt az igazi célja...hogy Naruto letegyen arról, hogy megementi Sasukét.

Tobi célja...nos inkább ahhoz van közelebb, hogy a Kyuubi chakrája fel van osztva. Azt hiszem itt volt már arról szó, hogy lehet h Madara a Kyuubi lelke valamilyen formában, szóval lehet h az a célja. Akkor viszont minek a többi bijuu...

Másik ötlet erre: az amiről múlt héten volt szó, Tobi olyan akar lenni mint Rikodu-senni! Nem a sennin teste vagy lelke, hanem mindkettő! Ezért kellenek neki a bijuuk, akkor viszont nem értem, minek neki Nagato feltámasztó-rituáléja...
Van amúgy az egésznek egy sokkal egyszerűbb megoldása: keresztezni kell a 2 klánt(bwahaha...Tsunade+Tobi, jujjjj)
Sasuke valószínűleg arra kell, hogy átvegye Itachi szemét, hogy utánna mi lesz vele a terv, azt nemtom. Azt mondanám, Tobi elfoglalná a testét, de az túl Orós lenne..
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimePént. Szept. 11, 2009 7:49 pm

nem láttam.

a Raikage nem hülye. ha kiüti Sasukét vélhetően abbamarad az Amateratsu. kockázatos döntés egy picit, de egy élet-halál harcban szerintem az a tarkón csapás megéri a kockázatot.

Sasukénak nagyon jó esélyei vannak, mivel abban a pillanatban, hogy elnyom egy Tsukuyomit a Raikage kifekszik. a többit meg talán le tudja támadni valami naggyal (tűzlabdák, villám az égből, tudom is én) és amíg a szemüket dörzsölgetik addig ők lelépnek. ennek ellenére Tobi megjelenése nagyon esélyes. a kérdés már csak az, hogy miért akarta akkor Tobi, hogy Sasuke ekkora rakás bajba kerüljön, és aztán neki kelljen kihúznia onnan?! ez is a terv része? ha kihúzom a csávából utána könnyebben ráveszem, hogy vegyen nekem cukorkát a boltban?

Naruto nem tűnik túl összezavartnak. ellenben Tobi sikeresen megtudta, hogy Nagatót mivel sikerült jobb belátásra bírni, és utána nem sokkal le is lépett. Smile ellenben Sasuke megmentéséről nem sikerült lebeszélnie Narutót, ezt szerintem ő is tudja, és szerintem nem véletlenül nem erőlködött annyira a dolgon.

a többiből sajnos nem tudok kihozni semmit.

ja, és ami még a szemembe ötlött a manga olvasása közben (bár mivel SleepyFans kiadást olvasok ez lehet, hogy nem szempont): azt mondta a Raikage egyik embere, hogy "Is he even more skilled than Itachi?". na de kérem, honnan tudják, hogy Itachi mennyire volt jó? (meg egyáltalán... ki az az Itachi, hogy hozzá kell hasonlítani Sasukét?)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 8:43 am

hát, a Raikage lehet, hogy mégis hülye Smile
Gaara részéről azonban ez a "megmentelek attól, hogy megöld Sasukét" akció... csak azért, hogy utána megpróbálkozhasson egy Naruto-féle "állj át a jó oldalra Luke" szöveggel... szánalmas.

(ha valami abszolút, -mondjuk a védelem- akkor annál hogyan lehet valami abszolútabb?)

ha jól néztem, akkor a Sasori bábu tudja a beépített dolgokat, de annál többet nem igazán mutat. Kankuro ennyiből tényleg használhatna bármilyen más bábut is, ugyanezekkel a funkciókkal beépítve.

ja, és mi az, hogy nemrégiben még azt se tudtuk mi az az "érzékelő típusú" nindzsa, erre most már minden második ember az? az meg a másik, hogy ha valaki csakra érzékelő, és a másik is az, akkor honnan érzik, hogy a másik most megérezte őket? elvégre messze is van, meg nem is úgy működik gondolom, hogy beléjük lő egy érzékelő technikát, és ők meg azt tudják érzékelni... scratch
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 7:40 pm

Röpke elmélet: miért Kisame volt Itachi párja? azért mert azon két ember egyike a világon, akik le tudják nyomni a Susanót. Mert egy-két Samehada vágás és volt csontváz, nincs csontváz. (Más kérdés, hogy Itachi képes lett volna szimplán dobócsillagokkal lenyomni Kisamét, de ezt most igazán nem fontos. Smile)
Ennek kapcsán, a másik ember aki képes lenyomni a Susanót csak olyan lehet, aki szintén képes egy ugyanilyen -vagy akár még erősebb- mindent kivédeni képes (legalábbis brutális mindent szétvágós nyúlós Kusanagi kardot mindenképp) csakra-burkot létrehozni a teste köré. Azaz Naruto Kyuubi módban. Sasukénak annyi. Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 10:03 pm

Igen, Raikage nagyon hülye! Very Happy Mondjuk ha sikerül kiütnie Sasukét, akkor neki annyi azonban a Raikage lábának is...Szerencsére Gaara beavatkozott, így kicsit érdekesebb a helyzet. Igen, Gaara próbákozhatott volna effektívebb szöveggel is, de asszem nem próbálkozott elég kitartóan. Mondjuk Sasuke korábbi erényeinek felsorolása is hatásos lehetett volna...

Ennek az egésznek az volt a lényege, hogy kiderüljün, Gaara is lemondott már Sasuke megmentéséről...Ennek ellenére az egész tök nosztalgikus nekem! Very Happy Gaara vs Sasuke round 2!
Sajnos Gaara<Deidara<Sasuke szóval ennek a harcnak is el volt már döntve a kimenetele, hiába vannak ott Kankurouék és (loool) Sasori is!Aki így poén Kankurou kezében de nem igazán hatásos.Sasori elvégre pont attól volt táp, hogy ő báb is volt meg nem is. Most, hogy totál báb csak egy a sok báb-jutsus trükk közül...szegényke!

Szerintem sincs az abszolúttól még abszolútabb...pláne ha Aboszol út! Laughing bounce

Az érzékelő ninják sokan vannak tény..de szerintem a chakra érzékelés valamelyest sokaknál megvolt már korábban. Kakashi már a Zabuza-arcnál is beszélt róla, hogy imitt-amott érzékel chakrát. Sasuke is beszélt róla korábban. Most Naruto sage-módban is tudja(sőt lehet h jobban is érzi mivel igen nagy távolságról is érzékelte az egész falut.). Karin be tudja mérni az egyes ebereket is de ez nem azt jelenti, hogy ez nem jár olyan chakra-reakciókkal, amit más ne érzékelne(mondjuk ezzel a spéci"letapogatással" megérinti valahogy mások chakráját, amit az adott személyek is éreznek(ilyen Ao és Danzou embere is). Ha ilyen sokan lennének érzékelők, nem hiszem, hogy Sasuke egy hibbant fangirlel nyomulna...sajnos Karin egyéb képességei nem annyira fontosak.
De az is lehet, hogy ez most a plot miatt kellett...

Ez a sötét Susanoo nagyon emlékezetet engem( nyílván azért mert nemrég láttam az NGE-t) Eva 01-re Laughing ami azért is vicces, mert majdnem úgy működik(védelme). Mindenesetre érdekes látni, hogy az amúgy is ijesztő Itachi-féle Susanoo-nál van még durvább is!Sasuke a chapter végén totál olyan fejet vág, hogy az... lol!
Jelenleg nem tudom, hogyan lehetne a kyuubi-modeon kívül legyőzni. Ez az izé még a rasenshurikent is kivédené...
Most a Susanoo és Madara jutrsuja tűnnek a legkivédhetetlenebbnek(bár nekem még szerepel a listámon az amaterasu is, de ki tudja...)

Amúgy Raikage nagyon lazán kezelte ezt a kézlevágó dolgot...mint akinek meg se kottyant...hú, de kememény csávó, na majd meglátjuk mi lesz belőle..
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 10:23 pm

na tessék. pont mikor feküdnék le jön az értesítés, hogy új hozzászólás érkezett.

korábbi erények. például?

az első menet volt az arénában... a második menet az erdőben volt. Razz
Sasori attól volt táp, hogy bábozott. ha nem lett volna báb, akkor is pont ilyen jól nyomta volna, leszámítva a 100 bábos technikát, amit ki tudja, lehet, hogy meg lehetett volna oldani máshogy is.

a Zabuza harcnál nem volt nehéz csakrát érzékelni, Narutóból csak úgy folyt kifele a Kyuubi csakrája Very Happy másrészt a sharingan miatt Kakashi és Sasuke látja is, úgy meg nem nehéz érezni.
Naruto béka módban szerintem nem is annyira érzi (legalábbis nem ilyen Karin értelemben) hanem inkább eggyé válik vele.
a megérintős dolog nekem nem jön be (bár gondolom ez a magyarázat) hiszen akkor nem kell érzékelőnek lenni, elég megtanulni a megérintés technikáját. (és ne mondja senki, hogy vérvonalas, mert amit minden idióta jöttment tud, az nem lehet vérvonalas... különben is, majd valaki kitépi a szemét és berakja magának, mert az a másik dolog mostanában amit minden idióta csinál Smile)
nem fontosak? ezt majd mondd akkor mikor Sasuke harapós kedvében lesz Very Happy

fogalmunk sincs, hogy a Susano hogy működik.
és nem hiszem, hogy durvább. esetleg ijesztőbb. de én se álarcot nem láttam rajt (tehát feltehetően más alak, mint Itachié) sem pedig szaké kardot a kezében. pedig azzal lenne csak igazán durva.

az Amateratsut simán védte Gaara a homokkal. Madara testetlensége ellen sajna csak egy megoldást tudok... a testetlen kardot. ami ezek szerint mégis kell, hogy legyen előbb vagy utóbb Sasukénak is, már csak a sztori miatt is. :S Susano ellen meg mondtam még a Samehadát.

vissza fog nőni a keze. ahogy a Hachibinek is vissza fog nőni a csápja. és emiatt nem kellett volna Gaarának megmentenie Sasukétól, mert a lába is visszanőtt volna simán.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Ajánlott tartalom





Manga - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manga
Vissza az elejére 
23 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto Manga-
Ugrás: