Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Manga

Go down 
+6
ytg
Kellögem
Kagami
Taira
Itachi
Murphy17
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2009 2:37 pm

Nem értem ezt a Sasukét. Éppen hogy csak megmenekül a biztos halál karmából, és máris ugrik rá a következő ellenfélre. Mintha az előzővel nem lett volna elég problémája.
Viszont a részből legalább az is kiderül, hogy neki is van valami spéci kardja, nem csak Itachinak. Reszkess Tobi. Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 9:35 pm

Na azért nem erről van szó...Sasuke gyorsan megoldotta, hogy ne kelljen tovább buliznia a 2 kagéval, ami jó döntés, pláne hogy így nem kell megölnie őket. Találkozott Danzouval de innentől már nem mennek a dolgok olyan simán, mint hitte. Danzou jobbra el, maradt Mifune(gyenge) Tsuchikage(és a segédje) valamint Mizu-baba és Ches..izé Chojirou. És első körben Mizukage vs Sasuke..yay! cheers
Tökre örülök, ezt a fightot vártam mióta Sasuke eltervezte a kagetalálkozó elleni támadást. Örülnék, ha egy nő törölné fel a padlót Sasukéval, nők eddig amúgy se mutattak túl sokat..
Asszem megvan annak is az oka, hogy szegény Mizukage miért nem tudott eddig férjhez menni( savas a nyála)...Szerintem végül az lesz ennek is az eredménye, hogy Mizukage jól lefárasztja Sasut aztán a kegyelemdöfést úgyis a Tsuchikage adja meg, mivel ő néz ki a leggyengébbnek(mint Yoda..höhö).

Takából már csak Karin van Sasuke mellett, bár úgy tűnik Juugo és Suigetsu nem sérültek meg különösebben, mégsincs most nagyobb szükség rájuk..Karin nem jó harcos, szóval Sasuke most egyedül küzd meg azokkal, akik a meeting teremben maradtak, amihez majd valószínűleg Raikage és Gaara is csatlakoznak.

Susanoo kardján már meg se lepődtem, bár ez még szerintem így sem teljes formában jelent meg(Itachiéhoz képest). Az kicsit fura, hogy képes vele megérinteni másokat is(megfogta Karint).
Úgy tűnik Naruto mégis kimarad a buliból, még most se tudja hogy milyen buli folyik a szomszédban.
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 10:13 pm

A Raikage gyakorlatilag le volt győzve, Gaara pedig nem volt képes ellene tenni semmit amivel győzhetett volna. Az pedig, hogy ne kelljen megölnie őket, szerintem Sasukénál nem szempont, esetleg Kishimontónál Smile

Így névről még nagyon nem ismerek mindenkit.

Éljen a feminizmus.
(Én azt hittem az malter, és a lyukat akarja elzárni vele. Bár igaz, hogy csak azért, mert lusta voltam megnézni mit jelent a vérvonal neve Smile)
Tsuchikage nem úgy nézett ki, mint aki harcolni akar. Szerintem ha rá kerül a sor, megmondja Sasukénak, hogy menjen csak Danzou után nyugodtan.

Tényleg nem sérültek meg különösebben, csak halálos kín nekik egy méterrel arrébb mászni is.

A kardon csak azért lepődtem meg, mert Orochimaru információi alapján ez valami spéci kard, amit ő fizikailag akart megszerezni. Azaz illendő volna, hogy egy példány legyen belőle a világon (mint a Kusanagiból, ami szintén úgy néz ki, hogy simán reprodukálható.) vagy ha nem is egy -és esetleg még csak nem is korlátozott példányszám, éljenek a futószalagos gyártósorok- legalább akkor se lehessen csak úgy simán csinálni egyet pusztán azáltal, hogy nem egy szemmel néz, hanem kettővel. Mert ha ez csak ilyen speciálisan Uchiha vérvonalból (ráadásul csak és kizárólag dupla mangekyou sharingannal, ami a szavaikból kivéve még a mangekyou használók között sem mindenkinek jön össze... vagy ha igen, akkor Sasuke fölöslegesen adta a menőt) akkor mit akart Orochimaru azzal a karddal? Illetve honnan tudott róla? Mert hogy Madara nem mesélt neki róla, azt biztosra venném. Smile
A megfogás szerintem nem nagy szám, elvégre van keze, annak van fizikai határa (szükséges, hogy lepattanjon róla minden) irányítható a mozgása... minden adott a kivédhetetlen tapizáshoz. (Mit nem adott volna Jiraiya egy ilyen technikáért Very Happy)
Naruto majd kapcsol mikor elrohan mellette Danzou és kompániája egy félszemű kardos kiabáló alak által üldöztetve. pirat Aztán reflexből leveri Danzout, meg a félszeműt, meg Zetsu másik felét, és addigra odaér hozzá Sasuke. Smile

Ha már előkerült Orochimaru, eszembe jutott egy apró kis bökkenő a sztoriban: annak idején mikor meg akarta szerezni az akkor még sokkal fiatalabb Sasukét, azt mondta, talán Kakashinak, hogy neki azért kell a sharingan, mert minden technikát ismerni akar, és ahhoz a sharingan kell, mert azzal le tudja másolni az összeset. (Ami nyilvánvalóan nem igaz, hiszen legjobb esetben a saját aktuális testének a elemi technikáit tudja lemásolni... és akkor még nem is ) És még mintha említett volna valami olyasmit is, hogy a sárga és a kék szín összekeveréséhez hasonló volt, amikor megalkották az első technikát, öröm, bódottá. Csak az a bibi, hogy azt Rikudou csinálta, akinek nem sharinganja volt, hanem rinneganja. Ami mellesleg pont arra is jó, hogy minden technikát meg lehessen vele tanulni. Hogy Kishimoto mikre nem gondol, mikor új szemeket dob piacra... Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Okt. 03, 2009 6:43 pm

No, helyreállt a fórum. Éljen!

Tessék, a Mizukage jól lenyomta Sasukét, örülhetsz. Smile Persze, elfogyott a csakrája, meg előtte már harcolt egy csomó mindenkivel, stb. De gondolom akkor sem tudott volna mit kezdeni a Susanót szétolvasztó savas köddel, vagy mi a szösszel, ha még van elég ereje, hogy... villámokat szórjon rá pl.?
Ellenben a Mizukage benézte Zetsu támadását. (Legalább már tudjuk hogyan halhatatlan.) Meg a Tsuchikage is... azért érdekes. Tényleg... akkor még Danzou meg Gaara is ott voltak. Hogyhogy belőlük nem nőtt ki Zetsu? Vagy ezek ilyen spéci spórák voltak amik csak akkor kelnek ki ha ott maradsz ahol beléd ment? Smile

A Tsuchikage jól nyomja ahhoz képest, hogy nagy a szája, hogy nem csinál semmit, meg ő már öreg ehhez. Viszont az "egy ilyen srác nem nyomhatta le Deidarát" kijelentése talán kicsit erős volt, látván, hogy miket csinált már addig.

Ja, és Madara végre el fogja mondani, hogy mi a frászt tervez... (Ami feltehetően nem lesz igaz, de mindegy.) Ezek szerint azért kellett ideküldenie Sasukét, hogy
a) lenyomják, mivel ő nem tudta volna? Ami esetleg elképzelhető, mert azon kívül hogy anyagtalan, illetve teleportál nem igazán láttunk olyan képességét amivel komoly támadást indíthatna egy Amateratsu-Susano párosítás ellen.
b) legyen egy látványos belépője aminek kapcsán biztosan elmondhatja, hogy Sasuke vele van és a saját céljaira fogja felhasználni... csak ez meg mire jó neki? Lényegében Sasukét már így is akatsukisként kezelték, szóval azt hiába is tagadná később, nem sok esélye lenne, hogy higgyenek neki... á... nem bírok gondolkozni... talán majd később.

Ja, és Danzouval most mi lesz? A találkozóra még úgy indult, hogy milyen jó lesz ha most a többiek elfogadják őt, mint Hokage, mert akkor a jouninok sem tehetnek igazán mást, mint hogy megszavazzák, hogy tényleg ő legyen. Ellenben most gyakorlatilag mindenki utálja, és azt hiszik, hogy világuralomra tör, és még egy félszemű őrült is üldözi, aki szerintem hajlandó lenne az élete (mármint Danzou élete) árán is megállítani. Pusztán kedvességből. Itt már Narutót kell megszavazniuk főnöknek, nincs mese. Smile (Pláne, ha esetleg Danzou tényleg nem érne haza élve. Smile)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Okt. 04, 2009 10:06 pm

Lehet, hogy pont ez volt Madara célja is...valahogy kijátszani Danzout a többi Kage ellen vagy csak szimplán hagyni, hogy csinálja a dolgát és közben lebukjon. A bibi a dolggal csak annyi, hogy akkor Ao minimum beépített embernek kellett, hogy legyen, hiszen ha ő nem szól észre se veszik Danzou sharinganját. A lényeg, hogy most Madara megoszt(vagy beetet) valamit a többi Kagéval de ebből Konoha kimarad. Bármi is legyen az, ki fogja robbantani a háborút vele és valószínű, hogy Konoha egyedül marad ha a vezetője továbbra is Danzou marad.

Hogy Sasukét miért kellett előre küldenie...nos az egész valószínűleg egy jó lecke volt neki, hogy kicsit szálljon magába, hiszen Madarának kellett megmentenie.Másrészt a Kagéknak harcolniuk kellett ellene, így mindannyian vesztettek egy csomó chakrát (ha nem önként, hát Zetsu álltal) így ha esetleg azt fontolgatnák, hogy mind az öten rátámadnak nincs már annyi esélyük. Szóval valószínűleg ezért kellett Sasuke.(Zetsu is emiatt került oda, szépen leszívta a Kagék chakráját, miközben Sasuke elterelte a figyelmüket.Tuti, hogy Gaara és Raikage is meg lett/lesz csapolva egy kicsit.)

Bejött amit kigondoltam...Mizukage leverte Sasukét de a Tsuchikage adta neki a kegyelemdöfést! Laughing Nem csalódtam az öregben bár nem értem, hogy mitől olyan spéci a jutsuja...tök olyan, mint a 3. Kazakagéé volt csak nem mágneskocka..
Igazából jó volt a fight csak éppen azt nem tudtuk meg, hogy tényleg hogyan állnak az erőviszonyok.

- Sasuke elvileg nyert Raikage ellen de ki tudja mi lett volna, ha Raikage beviszi az utolsó rúgást(amit aztán Gaara megállított).
- Gaara nem kérdéses. Gaara<Deidara<Sasuke.
- Mizukage savköd-jutsuja hatásos de ki tudja mi lett volna, ha Sasuke nem várja meg, hogy támadjon, hanem ő támad először.Amaterasuval.
- Tsuchikage egy jutsut nyomott de az hatásos volt. Továbbá le tudta rúgdosni magáról Zetsut.
- Danzou most meg se mutatta mit tud.

Várom, mi lesz jövő héten! Cool
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Okt. 04, 2009 10:45 pm

Ezzel csak az a gond, hogy Tobi nem játszotta ki Danzout a többi Kage ellen. Sőt, Danzou még csak nem is a "dolga" csinálása közben bukott le, mert saját elmondása alapján (és a Kishimoto által elejtett morzsák alapján) épp békésen várta, hogy őrá osszák a világ urának a szerepét. Mindenféle külön manipuláció nélkül.
Ao szintén nem valószínű, hogy beépített ember volt, mivel ő maga is meglepődött, hogy mit talált a vizsgálódásával. Hacsak nem volt úgy beépítve, hogy még ő maga sem tudott róla. (És nem úgy gondolom, mint ahogy Kabuto volt, mivel ő elvileg vissza kellett, hogy nyerje az emlékezetét az előtt, hogy véghez kellett volna vinnie a feladatot amire oda volt helyezve.)

Tobi beetetni nem tud. Pláne úgy, hogy abból háború robbanjon ki. (Legalábbis a józan ész szabályait követve nem lenne szabad, hogy tudjon.) Mivel ehhez egyrészt meg kellene győznie a Raikagét, hogy nem az öccsét elraboló és megölő Akatsuki az ellenség, hanem Konoha. Másrészt meg kellene győznie Gaarát, hogy forduljon Konoha ellen, akiknek gyakorlatilag az életét köszönheti. Illetve a Mizukagét is, hogy annak ellenére, hogy az elődje gyakorlatilag a bábja volt, és az Akatsuki hétvégi teleknek használta Kirigakurét, mikor Amegakurében éppen rossz volt az idő. A többiekkel (Tsuchikage Smile) még talán menne a dolog... a gond csak az, hogy amit elméletileg előad most, azok a saját tervei. Hogy ő mit akar kezdeni Konoha ellen, vagy a halhatatlanságával, vagy tudom is én. A legjobb esetben az öreg csak azt mondja, hogy mivel nem szeret a vesztes oldalon állni, és Tobi terve elég meggyőző ahhoz, hogy tuti befutónak tartsa... ezért inkább vele lesz, mint ellene. Én nem adok erre sem nagy esélyt, de úgy néz ki az öreget te jobban ismered, mint én. Smile

Attól spéci a technikája, hogy amíg a harmadik Kazekage "legyártotta" csakrából a vasport... aztán a mágneses erejével formába rendezte, meg mozgatta, addig a Tsuchikage lényegében a semmiből vett elő egy instant kockát (Tudom, ő is jutsuval "gyártotta", de azért sokkal gyorsabb volt ez, mint annak idején a mágneses technika.) ami aztán szinte nulla idő alatt támadásra alkalmas méretű, súlyú és sebességű lett. Ezt leszámítva pedig ha jól emlékszem nem is mondták, hogy spéci a jutsu. Smile

Erőviszonyok: Sasuke még mindig nem képes megölni senkit. (Még azt a szamurájt is sikerült megmenteni a ha jól emlékszem akit véletlenül kapott el az Amateratsu.)

- Ha a harc nem szakad félbe, akkor a Raikage ellen feltehetően mindkét fél részéről halállal végződik a dolog. Leszámítva, ha a Raikagének tényleg van valami trükkje amivel pl. a kezét majd visszanöveszti, mert ez esetben ő túlélhette volna... tehát lényegében nyer.
- Sasuke nem erősebb, mint Deidara, csak szerencséjére a technikái pont ütötték Deidara támadásait. (+ plot no jutsu)
- Egy harcban nincs olyan, hogy "ha ő támadott volna először". Ott volt, támadhatott volna először. Mégsem tette. Így járt.
- Ha jól láttam "lerugdosni" Akatsuchi tudta. A Tsuchikage kővé változtatta. Bár még kiderülhet, hogy én láttam rosszul.
- Danzou nincs ereje teljében. Viszont a következő arc-ra Kabutót jósolok, akitől megtudja, hogy hogyan kontrollálja az Uchiha felét, és akkor aztán harcolhat Sasukéval úgy igaziból.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 9:36 pm

No, aztán válogassuk ki, hogy Tobi szövegéből mi igaz és mi nem...

Az az egy biztos, hogy Sasuke erősen kell neki, méghozzá olyan erősen amennyire csak lehetséges. Jó kérdés, hogy miért, hogyha nem akar Orochimaru módjára "belebújni". (Bár aztán ki mondta, hogy nem akar Smile)

Az szintén szinte biztos, hogy a terve nem ilyen egyszerű. (Más kérdés, hogy az igaz részei is teljesen logikátlanok, de mindegy.) Na, akkor azt a sok marhaságot, ami összehordtam volna, inkább nem, hanem lerövidítem amennyire lehet:
- Tobi nem tud Tsukuyomit nyomni. Se a Holdra, se máshova. Nem azért mert nincs benn egy szörny se, hanem mert az ő szemében egyszerűen más technikák vannak. (Ez csak elmélet, de talán alátámasztja, hogy Kakashiéban is más van, meg Sasuke se tud nyomni teleportot, pedig látta, és vérvonala is van hozzá, tehát másolhatná.) Szóval Sasuke kell, hogy nyomja.
- A bijuukat nem tudja egyesíteni, mert hiányzik a Kyuubi fele. Azt meg valamivel pótolnia kell. Lehet, hogy ő lesz a pótlás, és Sasuke lesz a jinchuuriki?
- A többit elfelejtettem. Very Happy

Ja, a háborúd is bejött. (Nagyon megy ez mostanában neked.) Épp csak, hogy mindenki van az Akatsuki ellen. És bár Konoha még nem tud róla, de feltehetően ők is. Függetlenül attól, hogy ki a vezetőjük, vagy ki nem.
Ja, és a vaizardok gagyik Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 12:38 am

Az egész dolog most annyira kaotikus, hogy nem is tudnám kiszűrni, mi igaz belőle és mi nem.

Juubi?Holdra lőtt tsukoyomi?Mindenki egy hatalmas genjutsuba?Mi ez, valami rosszul kitalált Emeriség Egyesítő project, mint az NGE-ben?Jáááájjjjj... Shocked Laughing

Még azt is el tudom képzelni, hogy Tobi mindezt fél órával ezelőtt találta ki és egészen más tervei vannak. Sasukét erősen kihagyta a beszámolóból, úgyhogy valami még változni fog itt...

És bejelentette a 4.NWW-t.Beszarok.Mosdtanában egész bejönnek a megérzéseim.
Na majd bővebben ha kijött a manga.
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 9:03 pm

No, hát amire én azt gondolom, hogy minden logikának ellentmond, ezért kivitelezhetetlen az feltehetően igaz. Nálam ilyen konkrétan pl. a tízfarkú összeállítása. Úgyhogy az tuti igaz kell, hogy legyen. Smile

NGE-ban fizikailag akarták a teljes emberi tudatot egyesíteni egyetlen közös nyálkába. (Egyesüljünk elhunyt feleségünkkel aki beleolvadt egy mechába... jee) Itt ilyenről szó sincs. Se közösség, se tudat. Csak Madara, és az ő illúziója. Mindenki más az ő bábja. Inkább mint a Bleachben Aizen kardja.
Akkor van csak gond, ha valaki vérvonalból vagy más okból immúnis a genjutsukra. Mint mondjuk az Uchihák, akiket már érthető, hogy miért kellett olyan sürgősen eltenni láb alól. Smile

Sajnos a teljesen más ki van zárva... és az "Eye of the moon" elnevezés is gyanúsan hasonló ahhoz, hogy igaz legyen. Hacsak ez nem egy amolyan elterelő hadművelet, mint a Hold a víz felszínén... :S

Belegondoltam ebbe a háborúba. Gyakorlatilag négyen vannak a világ ellen, abból az egyik eszméletlen és le van savazva a fél keze, a másik csak egy lyukon mer kinézni a fejéből, a harmadiknak akkora tudathasadása van, hogy jelenleg nem tartózkodik egy szobában a két fele, a negyediket pedig vagy a Hachibi intézi el nemsokára, vagy a bátyja.

Kabutót akarok.

(Bleach elmélet -csak nincs hova írnom-: Urahara megmenti Hiyorit.)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 1:11 pm

Éljen a plot hole.

No, mert... van egy ősi kőtömb, ami az Uchiha klán titkos hagyatéka (vagy mi a szösz) amin le van írva, hogyan lehet elpusztítani a világot a Tízfarkúval. De: ez nagyon spéci kőtömb, mert a titkos üzenetét csak úgy tudják megfejteni, ha sharingannal, mangekyou sharingannal, rinnegannal olvassák, lehetőleg ilyen sorrendben. (Mondjuk ez a sorrend része sem egészen tiszta, de ebbe már bele se megyek.) Ki írhatta a kőtömböt? Feltehetően több embernek kellett írnia, hacsak nem valami Kakashi forma alak tette, aki lopott magának a rinneganja mellé sharingant is, lévén ugye, hogy aki csak rinnegannal-sharingannal olvasható szöveget ír, arról feltételezzük, hogy legalább el tudja olvasni, hogy mit írt. Vagy egyhuzamban kell bevésnie az egészet, mert elfelejtheti, hogy pontosan hol tartott. Smile
Kinek is volt rinneganja? Tobi szerint a Rikudo Sennin egyik fiának rinneganja volt, szóval feltehetően ő lehetett az egyik ludas. (Mivel a Rikudo Sennin nyilvánvalóan miután egyszer-kétszer megmentette a világot nem feltétlenül le akarta írni, hogy hogyan lehet azt mégis elpusztítani minden erőfeszítése ellenére.) De akkoriban nindzsák is alig voltak, nemhogy Uchiha klán... (pláne, hogy az Uchiha klán valahogy a Hyuuga klánból származik... az ilyen klánalapításhoz pedig meg idő kell, nincs mese.) Viszont a legszebb az egészben, hogy Madara, mikor az Uchiha klán vezetője volt, akkor nyilvánvalóan könnyedén birtokába jutott a kőtömb, amit csodák csodájára pont neki találtak ki, mivel ő tudta olvasni mangekyou sharingannal is. Lévén, hogy ő volt az első a világon, akinek volt olyanja. Tehát előtte senki nem lehetett, aki titkos mangekyou olvasatú üzenetet rejtsen kőtömbökbe. Szóval vagy az egészet Madara találta ki, és véste bele a kőbe... vagy ki fog derülni, hogy valami korábban tuti tényként beállított információról Kishimoto most úgy gondolta, hogy nem is olyan fontos dolog, ki lehet dobni nyugodtan a kukába.

Kicsit más. Ki az a hülye aki a világelpusztítási terveit tartalmazó kőtömböt otthagyja egy faluban mikor lelép onnan? Szóval gyakorlatilag az ellenség kezén?

Kicsit más: mi van, ha senki nem néz föl a Holdra? Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 11:55 pm

Én úgy értettem, a kőtömbre Rikodou írt és rinnegannal ill. sharingannal lehet csak elolvasni a rajta lévő szöveget(mert Sasuke is elolvasta! A visszaemlékezésben ott állt előtte és mondja h "Hát ezért volt...".Meg ugye tudott a kyuubi irányításáról és a vakságról, azt meg máshonnan nem tudhatta.Még Itachi is mondta, hogy "Na lám hallgattál rám és megkerested a szentély alatti titkos találkahelyet..")
Ettől függetlenül persze még símán írhatta Tobi a szöveget.Az egész beetetésnek lett csak otthagyva vagy...Sasukének!És ő lett általa beetetve..
Very Happy
Mindenesetre örülök, hogy egyáltalán kiderült mi van ráírva.Más kérdés h polthole vagy sem..

Nekem most az volt inkább az izgibb, hogy a tízfarkúnak(valahogy úgy tudtam, hogy ez lesz ha egyesítik a bijuuk erejét!Ez majdnem olyan, mint a 0. espada.) miért van sharinganja?Illetve sharinganos-rinneganja.Mert a rinneganból eredtek a szemjutsuk és vélhetően a hyuuga-klán is ezért olyan, amilyen.De a sharingan? Olyan ez, mintha valahogy a démon génjei öröklődtek volna bennük, plusz ez magyarázná azt a furcsa sötétséget, ami Sasukéből terjengett az elmúlt pár epizódban...És már abban se vagyok biztos, hogy az uchihák tényleg a hyuugákból lettek. Inkább a rinneganból lettek uchihák és hyuugák, csak az uchihákkal valami nagyon nem stimmel, mert nagyon úgy tűnik, hogy démoni eredetnek is örvendenek...mindenestre ez magyarázná, miért képeseik irányítani a bijuukat és a hyuugák meg pain miért nem.

Most nagyon érdekel, hogy mi lesz a 4 kagéval. Gyakorlatilag nemleges választ adtak Madara felhívására.Mondjuk Tobi egy fejezettel ezelőtt még azt bizonygatta, hogy ő most eléggé powerless de ez tényleg igaz? Nem fogja most csak úgy szórakozásból átküldeni a 4 kagét egy másik dimenzióba, had kártyázzanak amíg ő meghódítja a világot?Igen érdekes lesz..

Hát ha a hold hirtelen vörössé válna és olyan furcsa karikák meg tomoék lennének benne, nem hinném, hogy lenne aki nem nézne fel rá, hogy mi a csoda lehet...
Mindenesetre nem hiszem, hogy ez be fog következni...ha Tobinak meglesz az összes bijuu, az Naruto halálát jelentené.Akkor viszont nem hiszem, hogy lesz aki megállítsa..
Hohó...Sakura és Sai akcióban! Kíváncsi vagyok, hogy Kiba tényleg beletrafált-e és tényleg kellemetlen szitu lesz amikor Narutóval tudatni fogják, mit találtak ki Sasuke ellen. Viszont azt hiszem nem az fog történni amire mindenki számít, vagyis Sakura azt fogja kérni Narutotól, hogy mégis mentsék meg Sasukét(és Naruto lesz azon a véleményen, hogy nincs már értelme..)

Bleach: It's a bird?It's a plane? Nooo...IT'S ICHIGO!!!! pale Dammit...
Amúgy Orihime akkor is összerakhatja, ha már kilehelte a lelkét...de csodálom, hogy rózsaszín csoda fél kézzel nem tud velemit kezdeni...
Na azért ezt nem vártam volna Gintől...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 6:45 pm

igen.

igen.

Kage szinten bárki vissza tud jönni a másik dimenzióból. Feltéve, hogy egészben érkezik oda. Smile Vegyük a legegyszerűbb esetet, amikor nincs semmiféle hazateleportálós technikája: megidéz egy állatkát, akinek kiadja parancsba, hogy menjen haza és idézze meg ott őt. És már el is van intézve.
Szóval az lesz, hogy Tobi lelép, ők meg nézhetnek egymásra bambán, és közben nyomhatják a süket rizsát, ami senkit nem érdekel.

Ok. És így is, hogy mindenki tudja, hogy onnan jön a genjutsu? Vegyük komolyabbra a figurát... most, hogy tudják mi a terv... elpusztítható előtte vajon a Hold?

Igen, kellemetlen szitu lesz, ha azt mondják Narutonak, hogy el akarják tenni Sasukét láb alól. Mer' ő meg nem akarja.

off: Ichigo most még nem oda megy. Még meg kell ölni Yamit és elpusztítani a hógolyót.
A lélekkilehelés után már kétlem.
Hachi kidout nyom. Azaz kell hozzá a keze, mint mindenki másnak.
No, miért, mit vártál, hogy ők a jó fiúk?
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 12:04 am

Keddi spoilerek!!!
Végre bejött a predicted! Very Happy Tobi otthagyta őket, ők meg elkezdtek gyorsan szervezkedni(hihetetlen, hogy a közös ellenség milyen kohéziós erővel bír!).
És gyakorlatilag rögtön megszavazták Kakashit hokagének!!! affraid
Ez azt jelenti, hogy Danzou balra el, sorakozhat máris a dark side-hoz...
A gond az, hogy Tobi tökre ellentmond így magának: Sasukét azért küldte, hogy legyengítse a kagékat és fogjul ejthesse őket, most meg hagyja őket meglépni?...Tényleg ilyen gyenge lenne? Suspect

Szóval neked is a Dragon Ball ugrott be rögtön? Laughing Mármint a hold elpusztítása ott is megvolt(asszem kétszer is!) mert a telihold különböző kellemetlen eseményeket okozott néha..
A hold elpusztítható...egy KAMEHAMEHA!-val! A gond csak az, hogy az egyetlen személy aki képes lenne kivitelezni(Naruto) halott lenne addigra, mire oda jutnak, hogy el kelljen pusztítani a holdat...

A többit ha majd kijön a chapter.
Off:Hajj...Yamiról el is felejtkeztem!Hogyoku meg nem olyan sürgős még..haha.
Ugyan!Az arrancar csaj testének a fele meg se volt már és mégis sikerült feltámasztania.Nem tudjuk mik Orihime korlátai a gyógyításban, szóval igazából nincs olyan, hogy lehetetlen. Persze ettől még bejöhet Urahara is...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 6:59 pm

No, kivételesen úgy reagálom le, hogy nem nézem meg a spoilert. (ma valahogy nincs hozzá kedvem.)

Örülök.

Csodálatos, kár, hogy nincs beleszólásuk nagyon, hogy ki legyen a Hokage.

Szerintem Tobi nem gyenge, csak nem hülye megkockáztatni, hogy azelőtt találják meg a gyenge pontját, hogy legyőzhetetlen lenne (vagy ne lenne más választása).

Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, eszembe nem jutott a Dragon Ball amíg nem említetted. Smile
Viszont szerintem egyrészt nem Naruto az egyetlen személy aki képes elpusztítani a Holdat, másrészt nem feltétlenül egyetlen személyre gondoltam. Nekem tökéletesen megfelel egy "egész falu körbeül és nyomja a jutsut" megoldás is. (És lehet, hogy nem is kell hozzá egy egész falu, bőven elég 10-15 jounin.)

off: Puerto Ricóban nem tudják, hogy mi sürgős és mi nem. Elvégre egész Soul Society kivonult Aizenezni... és ráadásul még nem is bukták be a dolgot ugyebár.
Az arrancar csaj még akkor is élt. Szóval nekem gyanús, hogy összerakni össze tudna bármit, de életet lehelni bele más kérdés.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 11:05 pm

Újabb semleges chapter, gyakorlatilag semmi se történik...

Raikage lett a shinobi szövetség vezetője, hurrá, örüljünk!Vagy ne, inkább rettegjünk...

Érdekesebb, hogy mi történik Danzouval...kutya legyek, ha bármit is értettem arról, hogy mik a közelebbi céljai...valószínűleg a nem jó minőségű fordítás miatt..

Kisame vs Bee még ennyire se mozgat, majd kiderül akkor lesz érdekes, ha vége lesz..

A pairing warba most nem megyek bele, egyrészt mert nem érdekel, másrészt mert korai lenne következtetéseket levonni abból, hogy most tulajdonképpen mit akart Sakura mondani...mert ahoz egyenlőre nem sok köze volt, hogy "Figyu, Shikamaruék ki akarják nyírni Sasukét. Benne vagy?".
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 1:12 am

No igen.

Talán nem lesz gond, most hogy megvan az öccse tényleg összeszedi magát. + talán fél kézzel nem ugrál annyira.
(Emellett elgondolkodtam, hogy tényleg jó-e nekik ez a szövetség dolog, vagy Tobi terve eleve az volt azzal, hogy elmondja nekik mindezt, hogy elkezdjenek szövetkezni, és az neki majd valahogy jó lesz, mert pl. összehozza őket egy nagy varázskör közepén és csinál belőlük Bölcsek Kövét. Smile Sajnos ennél konkrétabbat nem tudtam kitalálni.)

Ha jól vettem ki (ami messze nem biztos) akkor Danzou egyelőre (mellesleg jegyzem meg n nélkül) csak a byakugant akarja. A hosszú távú tervei pedig gondolom nem változtak, csak az elérésének a módja lesz egy kicsit nehezebb így.

A Kisame vs. Bee akkor is érdekes lehet mikor ténylegesen nekiállnak csinálni, ahogy egy harcnak lennie kell. Mármint több részen végighúzódva, és akkor csak azt látjuk és nincsenek zavaró tényezők és végre Kisame belead mindent, ha már egyszer ennyire beharangozták, hogy mennyire erős.
A legfőbb gondom az az egésszel, hogy nagyon nem lehet megjósolni, hogy ki fog nyerni. A szövetség szempontjából talán jobb lenne ha Bee nyerne (egész pontosan ha az Akatsuki lenyúlná a Hachibit, onnantól kezdve tényleg nem sok esélyük lenne.) viszont Kisamét még nem láttuk rendesen harcolni, és annyira odáig voltak vele, hogy mennyire a legerősebb kardos ember... + a Hachibi vesztett Sasuke ellen egy "farkat"...

Sakura felteszem azt próbálta elérni (kevés sikerrel), hogy Naruto a boldogságtól mámorosan mindenre rábólintson, és akkor gyorsan föltesznek neki egypár kellemetlen kérdést, mint hogy megöljék-e Sasukét, vagy hogy hajlandó-e eladni az egyik veséjét amés szervkereskedőknek. Smile Kár, hogy Naruto túl hülye ahhoz, hogy egy ilyennek bedőljön. Itachi csinálta jól, belepakolt valamit ami meg gondolom automatikusan úgyis előjön ha találkozik Sasukéval és nem kérdezi, hogy el akarja-e tenni láb alól, csak nekiáll és már vagdalja is darabokra. Smile
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 2:15 am

Háhá, nekem is pont ez jutott eszembe. Vagyis volt célja azzal, hogy a szövetség létrejöjjön, pontosabban EZ VOLT A CÉL. Nekem még az jutott eszembe, hogy ha már így 1ütt vannak előbb-utóbb úgyis összevesznek és akkor van instant war, nem is kell hozzá nagyon Madara...

ahaaa..ennek még utána kell olvasom.


Engem ezért érdekel inkább a végeredmény...Plot szempontjából azért jó Killer Bee, mert ő az utolsó akivel Training Arcot tudok most elképzelni..senki se maradt aki tovább okíthatná Narutót, a békáktól is megtanult mindent és amúgy is most el lesznek zárva a harc elől, tehát képzeld el: Killerbee+Naruto egy helyen! Laughing

Szóval sztem biztos h Kisame veszít. Fényezve is lett most 1000-rel, így ez az egyetlen lehetőség..

Igen, Itachihoz képest mindenki béna! Very Happy Ő tudja mit akar, nem kérdez, hogy "kérsz-e egy kis sült varjat?" hanem csinálja a dolgokat és rendre be is jönnek...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 11:39 am

Túlságosan ugyanúgy gondolkodunk. Smile Ebből így nem lesz nagy beszélgetés azt hiszem. Sad
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 7:53 pm

Ez is csak azt bizonyítja, hogy Kishi most nem akarta az újabb chapterekkel megdolgozni az agysejtjeinket!

Na hátha jövő héten....
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:19 pm

Ahhoz már hozzászoktam. De általában a legalapvetőbb dolgokban sem szoktunk teljesen egyetérteni... szörnyű... szörnyű
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 8:46 pm

Előzetesen arra gondolok, hogy Sakuráék megtalálják Sasukét. (Mivel Tobi úgy dönt, milyen jó is lenne, ha Sasuke végre elkezdene minden konohait gyilkolni válogatás nélkül... + Karin vs. Sakura Smile) És akkor elválik, hogy merre is tart Sasuke... legyilkol-e mindenkit ezáltal végképp magára uszítva Narutót (és Itachi benyelt varjait). Mondjuk szerintem Kishimoto nem lesz elég tökös ahhoz, hogy ezt megjátssza, úgyhogy maximum félholtra rázza őket árammal (esetleg valaki felejthetőt egy fő erejéig meg is öl) és Naruto erre is berág. Nos, mire eljutottam a végére, már nem is tűnik olyan izgalmasnak ez az egész. Smile

Másrészről: a Kagék hogyan képzelik a dolgokat? Álldogálnak még ott egy hétig és tanakodnak, hogy mennyire össze kell fogni, és arra jutnak, hogy nagyon? Szerintem Konoha értesítése kellene, hogy az elsődleges prioritásuk legyen, mert nélkülük elég nagy rakás közepén ülnek. (Bírnám ha kijönne a manga és pont elindulnának Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 2:41 am

Nagyon tudtam, hogy ez fog történni...Bár az még jobb lett volna, ha Sasuke felkeresése nem B-tervként szerepelt volna Sakura tervei között, hiszen azzal már nagyon tisztában volt korábban is, hogy Naruto nem fogja csakúgy feladni a Sasuke utáni keresést...

Azon gondolkoztam, hogy ez a team viszont a lehető legrosszabb csapat Sasuke ellen, hiszen szinte mindenki taijutsus, egyedül Sai jó ninjutsuban és Sakura valamennyire genjutsuban, csakhogy az nem lesz elég egy tsukuyomi ellen..nem nyerhetnek tehát, kivéve ha sasukét taijustura tudják kényszeríteni, ami nem fog bejönni.
Szóval ez egy öngyilkos vállalkozás, ha harcra kerül a sor, márpeig nyílván fog, kivéve, ha Sasuke nem lesz gyilkolós kedvében..
Szóval igen, ezen a ponton nagyon sok fog múlni, feltéve ha Kiba megtalálja Sasukét(aki most egy alter dimenzióban van Karinnal).

Egy Sasuke vs Sakura azonban így is izgin hangzik, bár elég valószínű, hogy Sakura nagyon rosszul fog járni(legrosszabb esteben félholtra verik a csapattal együtt), mivel mérföldekkel le van maradva a srácoktól.

A Kagék most Killerbeet keresik, vagy mi. Illetve Gaara Narutót és Kakashit, a többiek meg gondolom hazamennek, hogy hadba vonják népüket. Amit Kurotsuchi mondott viszont bazi érdekes! Cool Ha megölik a maradék 2 juchirikit a háború menete eldől, ugyan a tsuchikage nem ment ebbe bele, de azért jó hogy ez az eszükbe jutott...

Kisame vs Killerbee elkezdődött, jaj csak lennénk túl rajta.. Smile
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 2:15 pm

Szerintem azért lett a logikusabb a B terv, mert Narutot könnyebb volt megkérdezni, mint Sasukét levadászni, amit mellesleg ezután is simán meg lehet tenni, sőt, ha minden igaz meg is fogják.

Sasuke ellen a Naruto + Kakashi + Yamato összeállításon kívül más nem nagyon rúg labdába. (talán még Danzou kis csapata és Tobi)
Az egyetlen esélyük az lesz, hogy az erőkülönbség túlságosan nagy ahhoz, hogy Sasuke Tsukuyomival meg Susanoval essen nekik, ezért nem fognak instant meghalni olyan támadástól amit észre se vesznek, hogy jön. Smile
A taijutsu viszont nem feltétlenül nyerő ötlet. Mert az Sasuke részéről azt jelenti, hogy chidori ahogy a csövön kifér. (Feltéve, hogy nem ténylegesen "taijutsura kényszerítik" azaz valami olyan jutsu közepén ahol lehetetlen csakrát használnia... ami végül is nem lehetetlen, csak Kishimoto nem fog rá gondolni az tuti. Miért nem tudják a rajzolók rendesen kezelni a karakterek erőegyensúlyát?)

Igen, igen. Szeretem a félig-igaz spoilereket Very Happy

Tobi nem véletlenül most mondta el a tervét. Most már csak olyan jinchuuriki maradt, akit a faluja nem dob csak úgy el pusztán azért, hogy ne jusson az ellenség kezére. Nem hiába az ilyenekkel kezdték a begyűjtést.
Más kérdés, hogy tényleg ez-e a terve, vagy bele van számolva, hogy a falvak megölik a jinchuurikit. Illetve... bele van-e számolva, hogy a tízfarkút összeraknia fizikai lehetetlenség, mivel a Kyuubi fele nem Narutoba van zárva!

Élvezd ki a harcot! Van egy olyan érzésem, hogy izgalmas lesz, és sokat megtudhatunk belőle arról, hogy Kishimoto hogyan képzeli Naruto bijuu-interakcióját, ami Jiraiya halála óta talonban van.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 10:17 pm

Hát, kérem, nagyon izgalmasak a mostani részek... a múlt hetit csak ezen a héten vettem észre, hogy elfelejtettem elolvasni Smile

Levonom a következtetést: az Akatsukiból már mindenkiről kiderült, hogy hogyan oldották meg a halhatatlanságot... kivéve a két Uchihát, akikről sürgősen kiderülhetne, hogy milyen következményekkel jár, ha másokba madarakat dugnak.

Egyébként pedig hogyan néz már ki, hogy a Samehada megszerette Beet? eh...
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 9:00 pm

Hát ez a Samehada-dolog aranyos volt! Csak hát sok értelme nem volt...
Egy kis plot no jutsu Beenek...

Ha nem történik meg, Bee nem tudna most közlekedni..
Jól értettem, hogy Kisame akkor most egy emberré vált cápa vagy egy cápává vált ember?

Elolvastam a spoilereket, azt hiszem nem fogunk nagyon meglepődni ezen a héten sem... Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Manga - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manga   Manga - Page 24 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manga
Vissza az elejére 
24 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto Manga-
Ugrás: