Last Gaara Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Anime vs. Shippuden?

Go down 
+2
Kagami
Murphy17
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2008 2:14 pm

Neked melyik jön be jobban?
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Kagami
akadémiai tanuló
Kagami


Hozzászólások száma : 9
Város : Budapest
Registration date : 2008. Feb. 16.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 10:45 pm

Nekem a Shippuuden tetszik jobban. Az egyetlen gondom vele az, hogy több részen keresztül nem történik semmi, ill. hogy annyira elhúzzák a harcokat -.-
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/deidarasite
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2008 11:33 am

Nekem is grafikában jobban tetszik a Shippuuden, meg a háttérzenék is sokkal jobbak... De én örülnék még pár Fillernek is lol!
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 1:15 pm

Shippuden szép grafika, deeee
kikiváncsi teljes képernyőn NAruto fenekére meg Sasuke lábújárra???
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Május 04, 2008 1:18 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing
jó érvek lol! lol! lol! én még mindig a zenéért vok a legjobban oda.. a movieben is az tetszett a legjobban... amikor a látomásban temetik Narutot.. na az nagyon tetszett.
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeSzer. Május 07, 2008 1:45 pm

Hát igen... affraid Shocked Sad Miért pont az tetszik amikor narutot temetik!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeSzer. Május 07, 2008 2:04 pm

Akena írta:
Miért pont az tetszik amikor narutot temetik!!!!!!!
Nem maga a temetés tetszik hanem a háttérzene Laughing Laughing de az nagyon lol! lol! lol!
a legőjabb amv végére is betettem lol!
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeSzer. Május 07, 2008 5:02 pm

OKOKOKXD
Vissza az elejére Go down
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimePént. Május 09, 2008 12:09 am

Oh, az új, filler-rész lol volt! Pedig azt hittem meg se nézem, de kár lett volna kihagyni azért az 1-2 jelenetért:D

Ennyi hülyeséget 1szerre: Naruto megpróbálta megcsókolni Sakurát, majd Sai próbálta ugyanazt Narutoval, hát azon fetrengtem!!Mondtam már régebben is h valami nem stimmel Saial! Very Happy Very Happy Very Happy

Háhá, ez egy olyan saga lex, ami bemutatja azokat a személyeket és helyszínt, ami csak epizódszerepet kapott a mangában: Chirikut és a Tűz templomát!

Az új fillerszereplő neve Sora, kék haja van és nagy valószínűséggel jinchuuriki...vagy legalábbis úgy fest a szitu, mellesleg a tűz templomában nevelkedik.Meg vannak azok a fazonok szivárványos színű gúnyában(már alapból gyanúsak) és béna kalapban, akik lovagolnak a koporsókonkon...hát igazán sok jóval ők se kecsegtetnek, de várjuk ki mi lex a vége..
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimePént. Május 09, 2008 8:10 am

basszus basszus én még nem tudtam megnézni s még 3 napig nem is tudom mert a haverokkal megyek orfüre.. BAKKER! MEGDÖGLÖM MÉG 4NAPIG NEM LÁTHATOM..
affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 11:12 am

Jajj cak tudnám hogy minek enyi filler Suspect
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 1:15 pm

személy szerint én szeretem a fillereket mert teli vannak poénokkal.. bár az is igaz hogy nem lenne jó ha 50 részes filler lenne most No


A hozzászólást Murphy17 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 13, 2008 5:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 4:53 pm

Szerintem max 15-20 rész lesz.Egy negyedévnyi, aztán szeptembertől ismét a manga szerint megy az anime, addigra már nagyon unni fogjuk! Laughing Személy szerint most olyan "whatever" érzésem van az animével kapcsolatban, szóval remélem ha vége a fillereknek, akkor talán nem lesz már olyan vontatott a történet, mint eddig...
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 13, 2008 8:41 pm

oléé sikerült megszereznem a shippuuden Movie háttérzenéit.. összesen 32 szám.. s mind kíváló lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 11:09 am

HOOOOOOOOLLLLLL???????? vagyis HONNNNAAANNN????
Vissza az elejére Go down
Murphy17
Admin
Murphy17


Hozzászólások száma : 98
Age : 35
Város : Pécs
Registration date : 2008. Jan. 09.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 12:27 pm

valamelyik torrent oldalról szedtem le ugyanis megláttam egy külföldi oldalon hogy meg lehet rendelni. Így tudtam hogy ha már forgalomban van akkor torrenten is meg van. Meg is volt s viszonylag hamar le is szedtem. Az oldalamon le lehet tölteni az egész albumot de regizni kell hozzá.
Itt rá tudtsz menni az oldalra:
Anime vs. Shippuden? Reklam-2http://lastgaaraweb.extra.hu
Vissza az elejére Go down
http://lastgaaraweb.extra.hu
kisaaame1
ANBU
kisaaame1


Hozzászólások száma : 155
Age : 37
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2008 11:53 pm

Helló!

Gondoltam megosztom veletek, mert ez most épp új...akit érdekel az 5. movie:

https://www.youtube.com/watch?v=ZYUtOQ9_j-s&eurl=http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=390532&page=14
Vissza az elejére Go down
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 4:06 pm

Húúú a PR-osok sokat kihozznak belőle mi, Surprised
Vissza az elejére Go down
Akena
chuonin
Akena


Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. May. 03.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 4:17 pm

én öszintén szólva azért szeretem jobban az animét mint a mangát, mert itt legalább megtudunk valamit a mellék szereplőkről nem csak sasukéról... Kishi nagyon elhagyta ezt a szálat.
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 12:10 pm

hú, el is felejtettem az anime-t kommentelni, pedig már vége van a fillereknek.
ehhez kapcsolódóan... nem tudom hogy a fillerekben is ennyire durvára csinálták-e chirikut, vagy csak hidan és kakuzu ellen adott bele apait-anyait de azért szerintem egy kicsit durva lett ez így. sőt... még talán erősebbnek tűnt, mint asuma, pedig a mangában arról volt szó, hogy asuma az erősebb.
...és akkor még bedobják azt, hogy hidan egyedül akarja megölni és kakuzu ne lépjen közbe... hát, egyre komolyabban érdekelne, hogy hogyan jutott elég közel hozzá a 100kezű tudomisénmi no jutsutól.
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 4:17 pm

mit hidannak 100 kéz, levágta mindet... a százlábúnak is 100 lába van, mégis én taposom agyon az és kettőmmel Very Happy

nagyon frankó lett ez az új rész, sajnálom kivételesen h nem fillerezték tovább, néztem volna még hidant és kakuzut ahogy a földbedöngölik chirikut; meg a nibihez is ilyet kellett volna; Zetsu meg hasbeszélő?

a következő rész szar lesz, márcsak a csapatból kiindulva is ami animálja (de a previewben látható is), szeptemberben meg lesz egymás után 2 hét shipuuden nélkül;
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 5:17 pm

de a százlábúnak nem bazinagy szellemlábai vannak amik nálad magadnál is nagyobbak nemhogy a lábadnál.

amúgy valóban, ez jó lett (minden kifogásomat leszámítva) meg még ráadásul jól harcosítható is lehetett volna ha kishi nem úgy írja meg a mangát annakidején hogy jól meglepődjünk majd hidan meg kakuzu képességein, akik így most nem fedhetik fel, hogy mire képesek.
habár... esetleg egy olyat ki lehetett volna hozni a harcokból, hogy kakuzu mindenféle jutsukkal (amikről rejtélyes módon nem tudunk semmit) lenyomja a nibit, hidan meg pusztán taijutsukkal lerendezi chirikut. csak esetleg kicsit gyanús lett volna mikor a végén lekaszálja a fejét. Smile

(az nem is annyira baj ha szellősebben adják, mert nem lesz annyi időm az ősszel már, kénytelen leszek a letöltéseim mennyiségét kissé csökkenteni.)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 6:05 pm

nem a méret a lényeg, lássunk csak egy példát... a ló jó esetben nagyobb az embernél, mégsem az ember cipeli a lovat Very Happy

(amúgy tudom h béna példa volt)

hidan szimplán áthajíthatta a kaszát az öklök közt, v mikor legközelebb megsorozzák áthajítja a kaszát chiriku fölött mintha csak a veréstől kicsúszott volna a kezei közül, aztán a megfelelő pillanatban magáhozrántja hátulról eltalálva kojaket, ugyanaz a trükk amit asumával eljátszott 2szer... v csak előről 2é vágja az öklöket, ha ugyan akkora erőt ad bele mint amit azok hordoznak, v nagyobbat, semlegesítheti őket, aztán a résen benyomul;

hát a szellős inkább az volna ha egy rész aztán egy szünet, aztán megin egy és megin szünet, egymás után 2 szünet már egy hurrikán; gondolom ezt takarja a shippuuden cím is...

sztetek kiszedik azt a részt h SPOILER

hidant lefejezik ? elég bénám jönne ki, meg sztem inkább komikus mint brutális, olyan adams familys, de ki tudja ők hogy látják...
Vissza az elejére Go down
ytg
ANBU
ytg


Hozzászólások száma : 252
Age : 38
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 7:57 pm

szerintem:
- a japán eredetiben feltétlenül benne lesz, mert nem kockáztatják meg a rajzolók hogy meglincseljék őket a jasshin hívők.
- az amcsi/magyar verzióból azt az egész epizódot kivágják. sőt, azt az egész harcot ki fogják hagyni. és csak onnan tudhatjuk majd meg hogy mi történt, hogy jelentik tsunadének Smile
sőt, a későbbiekben is csak a kakuzus harc fog bennmaradni, de az is kicsit megvágva.
egyébként ha komikus ha nem, amikor olyanokat kivágnak (mondjuk az a one piece volt amerikában) hogy pisztolyt szorítanak valakinek a fejéhez, akkor nem sok esélyt adok annak hogy egy ilyen véres jelenet bennmaradjon.
nálunk meg ugye nem azért mert erőszakos, hanem mert szegény kigyerekek akik nézik még a végén jasshin hívővé válnának aztán mi lenne hű, kiürülnének az óvodák Very Happy (na jó, ez máshol is megvan... mert az utóbbi évek favoritja nálam a hírek között az mikor mondták hogy amcsi kisgyerekek dezertkoffint játszottak a homokozóban Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
Kellögem
ANBU
Kellögem


Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2008. Apr. 26.

Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2008 9:53 pm

hát azér az sem mindegy h 4kids v jetix v funimation v mittomén... magyarul elvileg jön a vágatlan (lol...vágatlan...) naruto, úgyis mindenki azt nézi majd, jetix sztem el se jut addig, az amcsik meg le vannak szarva;

amúgy jashin hívők így is lehetnek, max a többi gyerek nem fejezi le őket mer nem tudják h az bevállik Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anime vs. Shippuden? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anime vs. Shippuden?   Anime vs. Shippuden? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anime vs. Shippuden?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Gaara Web Forum :: Naruto :: Naruto anime-
Ugrás: